به گزارش افکارنیوز،

امید نمازی در مورد شرایط ذوب آهن، فعالیت این تیم در فصل نقل و انتقالات و هدفش برای فصل آینده صحبت های جالبی انجام داد که در ادامه آن را می خوانید:
آیا از خریدهایی ذوب آهن در فصل نقل و انتقالات راضی هستید؟
بله همه بازیکنانی که با ذوب آهن قرارداد امضا کرده اند با نظر من بوده است و من بسیار از کیفیت بازیکنانی که جذب شده اند راضی هستم. تمام بازیکنانی که با ذوب آهن قرارداد امضا کرده اند بازیکنان خوبی هستند که با نظر خود من با این تیم قرارداد امضا کرده اند.
اما شما مدت زیادی نیست که با ذوب آهن قرارداد امضا کرده اید ولی به نظر می رسد پروسه جذب بازیکن در این باشگاه از مدتی قبل آغاز شده است.
چنین چیزی نیست. من دو هفته است که برای عقد قرارداد با ذوب آهن به ایران آمده ام و همان زمان لیست بازیکنان مورد نظرم را به باشگاه دادم. مدیران باشگاه دقیقا براساس لیست من بازیکنان را جذب کرده اند و من از عملکرد باشگاه در نقل و انتقالات رضایت کامل دارم.
تکلیف رجب زاده در ذوب آهن چه شد؟ آیا شما خداحافظی ایشان را قبول می کنید؟
من از روزی که به ذوب آهن آمدم با رجب زاده جلسه برگزار کردم و از او خواستم که تکلیف را روشن کند. به او گفتم روشن کن که می خواهی بازی کنی یا در کادرفنی باشی تا ما شرایط را بررسی کنیم.
شما چه نظری در مورد ادامه فعالیت رجب زاده  دارید؟
من به خود او گفتم که دوست دارم رجب زاده هم بازی کند و هم در کادرفنی حضور داشته باشد چون او بازیکن توانمندی است و می تواند در طول فصل به ما کمک کند و فکر می کنم این موضوع هم به نفع خودش است و هم ذوب آهن.
یعنی رجب زاده برای فصل جدید مربی- بازیکن ذوب آهن می شود؟
بله قرار است در فصل جدید هم مربی باشد و هم به عنوان بازیکن ما از او استفاده کنیم.
حتما می دانید که رشید مظاهری هم با پیشنهادهایی از خارج از کشور روبرو شده است. با توجه به این که او یک سال دیگر با ذوب آهن قرارداد دارد آیا اجازه جدایی او را می دهید؟
ما برای فصل جدید اهداف بزرگی داریم و طبیعی است که به بازیکنان تاثیرگذار خود نیاز داریم. رشید مظاهری بازیکن مهمی برای تیم ما است، او یک سال دیگر قرارداد دارد و باید به ذوب آهن کمک کند. البته ما می خواهیم او برای سال های بعد هم در ذوب آهن حضور داشته باشد و به ما کمک کند.
شما فکر می کنید ذوب آهن شرایط رسیدن به قهرمانی در لیگ هجدهم را دارد؟
من نمی توانم قول قهرمانی بدهم چون این کار اصلا درست نیست اما هدف هر تیمی که وارد مسابقات می شود باید قهرمانی باشد و ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم. مطمئن باشید می خواهیم با تیمی وارد رقابت ها شویم که برای مردم خوب اصفهان افتخارآفرینی کنیم و آنها به تیم خود افتخار کنند.