به گزارش افکارنیوز،

نیمار جونیور درباره امضای قرارداد با تیم پاری سن ژرمن در فصل گذشته گفت: باید بگویم واقعأ به این مبلغ و همچنین گران‌ترین بازیکن جهان بودن افتخار نمی‌کنم. چرا که این تنها یک مبلغ است و اگر من بودم هرگز برای خودم چنین هزینه ای نمی کردم.

نیمار درباره نبودنش در دیدار مقابل آلمان در مرحله نیمه نهایی جام جهانی 2014 و به طبع آن شکست سنگین هفت بر یک مقابل مانشافت ها گفت: مطمئنا اگر من در آن دیدار بازی می کردم شک نداشته باشید این نتیجه رقم نمی خورد.  هر چند که این اتفاق افتاده و باید آن را پذیرفت. البته درک این موضوع، برایم قابل هضم نیست.این شکست نه تنها برای تمام برزیلی ها بلکه حتی برای من خود من هم بود. چون نمی‌توانستم جزئی از تیمم باشم. البته با این حال گذشته‌ها، گذشته و اکنون این فرصت برایمان بوجود آمده که خاطره جام جهانی قبلی را با کسب نتایج درخشان از بین ببریم.

مهاجم سلسائو در مورد اشتباهاتش در طول زندگی اظهار کرد: در طول این مدت اشتباه‌های زیادی را مرتکب کرده‌ام که نمی‌توانم یکی از آنها را انتخاب  کنم.از این اشتباهاتم درس گرفته ام و قطعأ و دیگر آنها را تکرار نخواهم کرد. از طرف دیگر از این اشتباه‌ها بسیار پشیمان هستم و دوست ندارم دوباره برایم تکرار شوند.در اوایل زیاد عصبانی می شدم اما با گذشت زمان متوجه شدم اشتباه کردن تنها برای یک دوره خاص عادی است. انسان ممکن است اشتباه کند و من هم مانند سایر اشخاص یک انسان هستم.