سرویس ورزشی افکار نیوز - در شروع برنامه ، عادل فردوسی پور قبل از ورود به بحث فوتبال، صحبت های خودش را از فیلم جدایی نادر از سیمین آغاز کرد و گفت: جا دارد حالا که دارم از بهترین های فوتبال حرف می زنم ، موفقیت فیلم جدایی نادر از سیمین در کسب جایزه مهم گلدن گلوب را به همه اهالی سینما تبریک بگویم. این یکی از اولین تبریک های تلویزیونی برای موفقیت فیلم فرهادی در کسب یکی از مهمترین رخدادهای سینمایی آمریکا و جهان بود. فردوسی پور پیش از این هم فیلم جدایی نادر از سیمین را در جشنواره سال قبل فجر تماشا کرده بود و همان زمان لب به تمجید از این فیلم گشوده بود.

به گزارش سرویس ورزشی افکار نیوز، در برنامه شب گذشته نود همگان منتظر کارشناسی داوری بازی استقلال و مس کرمان بودند. در حالی که کادر فنی و بازیکنان استقلال بعد از بازی مقابل مس متفق القول به پنالتی بودن این خطا اعتقاد داشتند با این همه کارشناس داوری برنامه نود با توضیح قانون و اینکه خطا در بیرون از محوطه جریمه رخ داده تاکید کرد استقلالی ها اشتباه می کردند. حتی حضور پرویز مظلومی روی خط زنده برنامه هم سبب نشد که او نظرش را تغییر دهد.

مظلومی در تماس تلفنی با برنامه نود در خصوص اعتراض هواداران بعد از پایان بازی با مس معتقد بود که این اعتراضات غیرطبیعی بود

سرمربی تیم استقلال گفت: من قبول دارم که در بازی با مس خوب نبودیم و مس مخصوصا نیمه دوم خوب بازی کرد.
مظلومی ادامه داد: این طور نیست که ما حتما باید همه بازی ها را ببریم، تیم های بزرگ هم یک روزی می بازند و روز بد دارند.
وی بیان داشت: ما مصدوم زیاد داریم و کسانی هم که از بند مصدومیت رها شدند کاملا آماده نیستند.
سرمربی تیم استقلال گفت: ما در شرایط حساسی قرار داریم، هواداران باید هوشیار باشند؛ ما همه شب و روز تلاش می کنیم و انتظار داریم که هواداران هوشیارتر عمل کنند و صبور باشند.
مظلومی در خصوص نیمکت نشینی فریدون زندی گفت: وی باید بیشتر تلاش بکند تا آن فریدونی شود که هواداران انتظار دارند.
وی در خصوص جذب سوال برانگیز علوی گفت: علوی جوان و با انگیزه است و تلاش می کند که به شرایط ایده ال برسد.

سرمربی تیم استقلال ادامه داد: من کسی نیستم که تحت فشار کاری انجام دهم و بازیکنی را جذب کنم.
مظلومی گفت: علوی پدرش بیمار است و شرایط سختی را تحمل می کند و ما خواستیم از نظر روحی و روانی به وی کمک کنیم.
مظلومی تاکید کرد: ما هیچ وقت دنبال لابی گری نبودیم و نخواستیم حق کسی را بخوریم.
این سخنان در حالی به پایان رسید که مجری برنامه سعی داشت انتقال علوی را به برنامه گذشته خود با موضوع دلالی ربط دهد.

مهمان شب گذشته برنامه هم سهراب بختیار زاده بود که تنها ۲۱ روز از عادل فردوسی پور بزرگتر بود به همین منظور مجری برنامه کمی با احترام با به گفتگو نشست.

در ادامه فردوسی پور باز هم مچ فدراسیون فوتبال را گرفت و گفت سعید دقیقی در بازی با پرسپولیس ۳ اخطاره بود و باید پرسپولیس بازی با شهرداری را ۳بر۰ برنده شود.

عادل فردوسی پور در برنامه اش گفت: " سعید دقیقی ۳ اخطاره بوده و معلوم نیست چرا بازی کرده است؟ " او این حرف ها را در حالی می زد که یک روز قبل تر سازمان لیگ فهرستی را در اختیار رسانه ها قرار داد که در آن سعید دقیقی جز محرومان بوده است. البته مدیر روستا سرمربی شهرداری روی خط برنامه نود آمد و سعی کرد دفاع کند که محروم نبوده است. با توجه به این اتفاق رخ داده و قوانین انضباطی فدراسیون فوتبال و فیفا نتیجه بازی به ۳بر۰ به نفع پرسپولیس تغییر خواهد کرد.

جالب تر این بود که زمانی اصغر مدیر روستا بروی خط برنامه آمد فردوسی پور با یک لحن خاص گفت این روزها اصغرها روی بورس هستند. البته جمله بعدی او توضیح بیشتری در این مورد داد که منظورم اصغر پورمحمدی نیست.
در پایان برنامه هم در نظرسنجي دوشنبه شب نزديك به ۸۵ درصد مخاطبين با برگزاري ليگ با ۱۸ تيم مخالفت كردند.