به گزارش افکارنیوز،

شب گذشته در تالار ایوان شمس مراسم افتتاح فیلم « سریک» ساخته بهاره افشاری بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون برگزار شد اما از همان ابتدا هم مشخص بود که این مراسم تحت تاثیر حضور سردار آزمون قرار خواهد گرفت.

سردارآزمون خیلی زود در تیم ملی جوانان به عنوان یک استعداد ویژه مطرح شد به تیم ملی رسید ، گل ملی زد و تبدیل به ستاره ای محبوب شد؛ او اما در حد فاصل فصل منتهی به جام جهانی و کنار رفتن ایران از مسابقات روزهای پر فشاری را سپری کرد. هرچند سردار در بازی های تیم ملی در جام جهانی تحت تاثیر این فشارها روحیه خوبی نداشت اما شب گذشته همان سردار بود با همان لبخند و انرژی جالب جوانی اش که ناخودآگاه از او یک ستاره جوان ساخته است.

ستاره ای که حتی میان بازیگران و چهره های هنری حاضر در مراسم نیز بیش از همه مورد توجه قرار گرفت. همان لبخندی که سردار در تمام مدتی که او را می بینیم روی لب دارد نشان می دهد که او چقدر قواعد ستاره بودن را پذیرفته و بلد است.

سردار در حالی که روز گذشته در محاصره دوستداران سرشناسش مثل خداداد عزیزی، بهاره افشاری، سالار عقیلی، حامد همایون ، ترلان پروانه و بسیاری دیگر از چهره های حاضر در جمع بود اما بی تردید نقطه کانونی توجهات هم بود و این نشان می دهد مهاجم تیم ملی ایران در جام جهانی 2018 چقدر محبوب است.

با این وجود اما سردار بعد از جام جهانی در تصمیمی که خودش گفت با مشورت با کارلوس کی روش ، خانواده اش و افراد مورد اطمینانش گرفته است از تیم ملی خداحافظی کرد. اقدامی که در این مقطع زمانی از هر زمان دیگری خطرناک تر است چرا که کارلوس کی روش تا امروز هر بازیکنی را که از تیم ملی خداحافظی کرده و قصد بازگشت داشته را نپذیرفته است. مهدی رحمتی یکی از سرشناس ترین این بازیکنان است. با این وجود سردار که شب گذشته سرحال و پرانرژی برای تماشای فیلم «سریک» اسب محبوبش به سالن «ایوان شمس» آمده بود نشانی از بازیکنی که از تیم ملی خداحافظی کرده است نداشت. او البته در گفت و گوی گذرایی که در آن شلوغی با خبرنگار ورزش3 داشت درباره خداحافظی اش به یکی دو کلمه اکتفا کرد ودر جواب اینکه آیا از تیم ملی خداحافظی خواهد کرد گفت:« هنوز هیچ چیز معلوم نیست.»

البته که بازگشت سردار می تواند یک اتفاق خوب برای فوتبال ایران باشد. او یکی از بهترین بازیکنان فوتبال ایران بعد از جام جهانی 2014 بوده و هنوز23 سال دارد. سردار آزمون بازیکنی است که می تواند در باشگاه های مهم فوتبال اروپا بازی کند و همزمان می تواند در نوک خط حمله تیم ملی گل های حساس و زیبایی هم بزند. او مهره مهمی در راه موفقیت های تیم کی روش بوده است و حالا خداحافظی اش اتفاق مثبتی برای فوتبال ایران نخواهد بود. هرچند قبول بازگشت او توسط کی روش می تواند باعث پیدا شدن حواشی شود اما به نظر می رسد اگر زمینه برای بازگشت او مهیا باشد در مجموع اتفاق خوبی خواهد بود.

سردار بازیکنی است که هنوز می تواند اشتها و عطش رسیدن به پله های بالاتر را داشته باشد. او نباید بگذارد ستاره کازان بودن و درخشش مقابل بایرن ، آیندهوون و آتلتیکو مادرید و نمایشش در جام جهانی نباید او را قانع کند. او یکی از محبوب ترین ستاره های تیم ملی و فوتبال ایران هم هست و در 23 سالگی افق روشنی را می بیند اگر قربانی حواشی کشنده پیش راه ستاره ها نشود.