به گزارش افکارنیوز،

فرزاد آشوبی در خصوص دیدار فرانسه-اروگوئه و برزیل-بلژیک که در مرحله یک چهارم جام جهانی 2018 روسیه برگزار شد، اظهار داشت: بازی فرانسه و اروگوئه قابل پیش بینی بود. از لحاظ کیفیت هر 2 تیم در یک اندازه بودند و این تک موقعیت ها بود که در نتیجه بازی تاثیر می گذاشت. فرانسه توانست از اشتباهات حریف استفاده کند و به پیروزی برسد. البته غیبت ادینسون کاوانی در شکست اروگوئه بی تاثیر نبود.

وی ادامه داد: در مورد بازی برزیل - بلژیک خیلی ناراحتم که یکی از قدرت های جام حذف شد. برزیل به نظرم بهترین تیم در تیم های باقی مانده بود که با توانایی های بالای بلژیک از گردونه مسابقات کنار رفت. بلژیک در 4 سال اخیر تیم قدرتمندی ظاهر شده و به اعتقاد من برای حریف بعدی خود هم مشکل ساز می شود.

پیشکسوت فوتبال کشورمان در مورد دیدار بلژیک و فرانسه در نیمه نهایی گفت: این بازی بسیار نزدیک است و من جرات پیش بینی کردن آن را ندارم ولی یک اتفاق خاص باعث به ثمر رسیدن گل در این دیدار می شود. فرانسه خیلی سخت می تواند به لایه های دفاعی فرانسه نفوذ کند و بلژیک هم آنقدر با برنامه نیست که به راحتی فرانسه را پشت سر بگذارد. در کل فکر نکنم بازی جذابی را شاهد باشیم.