به گزارش افکارنیوز،

لوکا مودریچ، هافبک و کاپیتان تیم ملی کرواسی که شب گذشته (شنبه) پس از پیروزی کروات‌ها مقابل روسیه در ضربات پنالتی آخرین بازی مرحله یک چهارم نهایی، به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شد، تأکید کرد که هدفش از درخشش در این رقابت‌ها بالا بردن شانس خود برای کسب توپ طلا نیست.

با حذف ستاره‌هایی مانند لیونل مسی، کریستیانو رونالدو و نیمار از جام، حالا از بازیکنانی مثل لوکا مودریچ، هری کین، ادن ازار، کوین دی‌بروینه و آنتوان گریزمان به عنوان برندگان احتمالی توپ طلا یاد می‌شود.

مودریچ در این خصوص گفت: برای من بردن یا نبردن توپ طلا مهم نیست. باید دید که چه اتفاقاتی رخ می‌دهد. برای من مهمترین چیز موفقیت کرواسی است. ما می‌خواهیم به تاریخ‌سازی‌مان ادامه دهیم. در مرحله بعد باید با انگلیس روبه‌رو شویم. ما به توانایی‌های‌مان ایمان داریم و می‌دانیم که تیم‌مان می‌تواند چیزهایی بیشتر از این کسب کند.

هافبک رئال مادرید در ادامه به اخباری که درباره آینده هم‌تیمی پرتغالی‌اش کریستیانو رونالدو و رفتن او به یوونتوس منتشر شده است هم واکنش نشان داد.

کاپیتان کرواسی در این باره اظهار داشت: ببینم چه اتفاقی می‌افتد. من اما فکر نمی‌کنم که رونالدو برود و خودم هم دوست دارم که او بماند چون بهترین بازیکن دنیاست. او برای ما بسیار مهم است و امیدوارم که بماند. فکر می‌کنم که او می‌ماند، البته این یک نظر شخصی است. اگر بماند خیلی خوب می‌‌شود چون نمی‌توانم او را در هیچ تیم اروپایی دیگری تصور کنم.