به گزارش افکارنیوز،

دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان سومین قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان در رقابت های جهانی را تبریک گفت که متن این پیام به شرح زیر است:

قهرمانی امیدآفرین نوجوانان تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان که برای سومین بار در رقابت های جهانی کراواسی رقم خورد، مایه مسرت و خوشحالی آحاد مردم و جامعه ورزش کشور شد.

پیروزی های ورزشی نوجوانان آینده ساز و شایسته این مرز و بوم در هر دو رشته آزاد و فرنگی نشان از آینده روشن این رشته و ورزش کشور دارد.

امید است با برنامه ریزی، تمرینات مستمر و تلاش های مربیان و مسئولان فدراسیون، موفقیت های روزافزون این نو پهلوانان را در عرصه های بزرگتر آسیایی، جهانی و المپیک شاهد باشیم.

همچنین کمیته ملی المپیک طی پیامی قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان کشورمان در مسابقات جهانی کرواسی را تبریک گفت که  در پیام تبریک این کمیته  آمده است:

غیور مردان نوجوان کشورمان در آوردگاه جهانی مقابل حریفان خود با صلابت و اقتدار حاضر شدند و نوید روز‌های بسیار پر امید را برای کشورمان رقم زدند.

این نوجوانان با استعداد نشان دادند که می‌توانند موفقیت‌های ارزنده‌ای در آینده برای میهن اسلامی به ارمغان آورند.

کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران ضمن تبریک قهرمانی نوجوانان در مسابقات جهانی کرواسی، امید دارد که در بازی‌های بسیار مهم آسیایی ۲۰۱۸ و سپس المپیک ۲۰۲۰ بتوانیم گوشه‌ای از این اقتدار و توانمندی را در برابر حریفان به نمایش بگذاریم.

مطمئنا دعای خیر تک تک هموطنان بدرقه راه این شیران نوجوان کشورمان خواهد بود.

کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران