به گزارش افکارنیوز،

علیرضا جهانبخش، هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان و باشگاه آزد آلکمار هلند، درباره وضعیت تیم ملی ایران بازیکنان پس از پایان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بیان کرد: فضا پس از پایان کار تیم ملی ایران در جام جهانی خوب بود و مردم روحیه خوبی به ما می دادند. خداراشکر مردم از عملکردمان راضی بودند و هرچند حقمان بود که به مرحله حذفی صعود کنیم اما این اتفاق رخ نداد و مردم هم تماشا کردند که با تمام حد و توان مان تلاش کردیم و هدف مان، خوشحال کردن مردم بود که فکر می کنم به آن رسیدیم.

او افزود: اکنون در تعطیلات هستم و تا ۲ هفته دیگر به احتمال زیاد تمرینات را در آزد آلکمار آغاز می کنم و صحبت های جدی با چند باشگاه انجام دادم که لیگ برتر انگلیس هم جزء آن محسوب می شود اما برخی مسائل برای من بسیار مهم است و اگر آنها فراهم شود، احتمال دارد به انگلیس بروم.

جهانبخش در خصوص اهدای پیراهن تیم ملی به متین، پسر بچه ای که عکس او در چندی پیش در فضای مجازی منتشر شده بود، اظهار کرد: حس خوبی از این عکس پیدا کردم و فیلمی که از آن بچه ها در اردوی تیم پخش شد، روحیه دو چندانی به ما داد که تلاش مان را بیشتر کنیم، چون می دانستیم فوتبال به چه اندازه روی شادی و خوشحالی این بچه ها و مردم تاثیرگذار است و من هم به دلیل روحیه و انگیزه ای که از آن عکس گرفتم، رفتم و از او قدردانی کردم.

هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان در پایان در مورد شانس قهرمانی تیم ملی ایران در جام ملتهای آسیا ۲۰۱۹ امارات بیان کرد: هر رقابتی شرایط خاص خودش را دارد و قطعا در جام ملتهای آسیا انتظارات از تیم ملی ایران بالا است و من هم به عنوان یک عضو کوچک تیم ملی، بازیکنان و کادرفنی همه می دانند جام ملتها برای مردم خیلی مهم است و تمام تلاش مان را می کنیم تا انتظارات برآورده کنیم. نمی توان نتایج را پیش بینی کرد اما مطمئن باشید تلاش می کنیم تا نشان دهیم چرا ایران همیشه در چند سال اخیر اول آسیا بوده است و می خواهیم کیفیت مان را نشان دهیم.