به گزارش افکارنیوز،

برای یادآوری سال‌هایی که بازیکنان با عشق برای فوتبال زندگی می‌کردند متأسفانه خیلی دیر شده و پست اینستاگرامی مسئول باشگاه استقلال هم که این عشق و عزت را یادآوری می‌کرد دوای درد نیست. 

طعنه‌هایی که به امید ابراهیمی می‌زنند و توافق او را با الاهلی قطر زیر سؤال می‌برند هم چاره کار نیست؛ کار استقلال با نیش و کنایه جلو نمی‌رود و امید ابرهیمی هم با این نیشخند‌ها به استقلال بر نمی‌گردد. 

او در جایگاه یک بازیکن جوان نیست که بخواهد به همین سادگی به پیشنهادهایش نه بگوید و در استقلال مشغول عشق‌بازی با رنگ و لعاب‌ها شود!

با افزایش چشمگیر نرخ دلار، امید ابرهیمی با یک قرارداد ۹ ماهه، پول بی‌دردسر الاهلی را می‌گیرد و خیالش از هر نظر راحت می‌شود. 

البته در این سال‌ها، نان استقلال هم بسیار برکت داشته و بازیکنان ایرانی خیلی خوب می‌دانند شتر را در کجا بخوابانند تا ضرر نکنند. 

با مثال‌های تصنعی عشق به تیم و این حرف‌ها نمی‌شود جلوی دلار‌های قطری را گرفت. یک میلیون دلار امروز چقدر می‌شود؟

استقلال یا هر تیم ایرانی دیگر هر قدر سر کیسه را شل کنند به این مبلغ نمی‌رسند. 

بله؟ زیاد گفتیم؟ یک میلیون دلار نیست؟ خب شما بگویید ۶۰۰ هزار دلار؛ باز هم این مبلغ با قیمت دلار امروزی سر به فلک می‌زند. 

این‌گونه است که عشق بازی در فوتبال ایران بی‌معنا می‌شود؛ قبل از امید ابراهیمی بازیکنان دیگری هم محو این دلار‌ها شده بودند؛ مهدی طارمی و سروش رفیعی و خیلی‌های دیگر که وقتی دلار می‌بینند، عشق از سرشان می‌پرد...