به گزارش افکارنیوز،

میلاد زکی‌پور درباره تساوی ۲-۲ استقلال مقابل ذوب‌آهن در هفته دوم، داوری این دیدار و دیگر مسائل صحبت‌هایی را مطرح کرد که در زیر می‌خوانید:
استقلال به نسبت هفته اول، بازی بهتری مقابل ذوب‌آهن به نمایش گذاشت.
بدن‌ها هفته به هفته بهتر شده و بازیکنان با هم هماهنگ می‌شوند. همین مسئله تأثیر زیادی در روند بازی تیم می‌گذارد. خدا را شکر بازی خوبی برابر ذوب‌آهن انجام دادیم. اگر داوری پنالتی روی من را می‌گرفت یا گلی که زدم را به اشتباه آفساید نمی‌گرفتند، بازی را برده بودیم. قسمت بود که بازی با تساوی به پایان برسد، امیدوارم هفته بعد به پیروزی برسیم تا شرمنده هواداران نشویم.
در این بازی عملکرد خوبی داشتی، آیا به این نتیجه رسیده‌ای که یکی از بهترین بازی‌هایت را انجام دادی؟
از پیش از آغاز فصل برای خودم مربی گرفته بودم و در کنار ساحل تمرین می‌کردم. الان هم دوباره مربی گرفته تا بدنم را به آمادگی بالا رسانده و جواب توقعات هواداران را بدهم. هر چند خودم از عملکردم در بازی با ذوب‌آهن راضی نبودم، چون توقعم بیشتر از این است. من در پست جدید یعنی هافبک چپ بازی می‌کردم. به من گفتند که هافبک چپ بازی می‌کنی که گفتم در تیم پایه‌ها ابتدا در این پست بازی می‌کردم. برای اولین بار در این پست بد نبودم.
با توجه به تغییر و تحولاتی که استقلال داشته و چند بازیکنش را از دست داده، چه آینده‌ای برای تیم متصور هستی؟
تیم ما خوب شده و هفته به هفته بهتر می‌شود. هفته‌های ابتدایی با تیم‌هایی بازی داریم که مدعی هستند. هفته اول با پیکان بازی کردیم که این هفته سه بر صفر سایپا را برد. با ذوب‌آهنی بازی کردیم که مدعی است و این هفته هم با تراکتورسازی بازی داریم. اگر ما هم با تیم‌هایی که مدعی نیستند، بازی می‌کردیم، نتایج بهتری می‌گرفتیم، اگر چه هر بازی سختی‌های خودش را دارد و تنها به قرعه استقلال اشاره کردم. استقلال چند بازیکن جدید گرفته که اگر اضافه شوند، شرایط بهتر هم خواهد شد.
به فوتبال فانتزی خیلی علاقه داری؟
دریبل زدن را دوست دارم.
در بازی‌ها سعی می‌کنی یا نمایشی بازی کنی یا مانند بازی با ذوب‌آهن که به میلاد فخرالدینی لایی زدی، از این کار‌ها را بکنی.
از نونهالان به حرکات تکنیکی علاقه داشتم، در تمرینات چنین کار‌هایی می‌کردم و بازیکنان می‌گویند شاید در تمرین بتوانی این کار را بکنی، اما در زمین نمی‌توانی. وقتی می‌گویم این کار را می‌توانم انجام دهم، یعنی انجام می‌دهم. به خاطر دارم بازی با تراکتورسازی به خسرو حیدری گفتم به فلان بازیکن لایی می‌زنم که همین کار را کردم، البته حیدری گفت: به بازی‌ات فکر کن که گفتم اول لایی و بعد به فکر بازی!
پس چقدر به زندگی حرفه‌ای فکر می‌کنی؟ آیا حضور در استقلال باعث نشده که حرفه‌ای‌تر فکر کنی؟
صد در صد همینطور است، در استقلال خیلی دیده می‌شوید و هواداران فوتبال را خوب می‌فهمند. اگر سبک فوتبالی‌مان شبیه جایی باشد که آمده باشیم، پیشرفتی نمی‌کنیم. باید تغذیه مناسب و خواب خوب داشته باشیم. اگر هر بازی هفتاد درصد همیشگی‌ات باشی، هواداران انتقاد می‌کنند. خوبی انتقاد هواداران این است که به خودت می‌آیی. من شاید دریبل بزنم یا کاری انجام دهم، اما باور کنید مرتب تمرین می‌کنم. پیش از آغاز فصل، یکی دو بار در طول روز کنار ساحل تمرین می‌کردم.
پرسپولیس این فصل هم فاصله‌اش را با استقلال زیاد کرد. آیا نگران نیستید که اتفاقات دو فصل اخیر تکرار شود؟
امسال شرایط فرق می‌کند و قطعا پرسپولس را می‌گیریم. اجازه نمی‌دهیم اتفاق سال گذشته تکرار شود. از هواداران می‌خواهم که برای بازی با تراکتورسازی به ورزشگاه بیایند تا بتوانیم بازی خوبی انجام داده و به پیروزی دست پیدا کنیم.