به گزارش افکارنیوز،

بحث جدایی حمیدرضا گرشاسبی از باشگاه پرسپولیس پس از آنکه مجلس شورای اسلامی به صورت رسمی، قانون خداحافظی دولت با بازنشسته‌ها را تصویب کرد، جدی شد. علی‌اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس که موفقیت‌ها و حواشی بسیار زیادی نیز داشت، با همین قانون از باشگاه جدا شد و جای خود را به گرشاسبی داد. حالا گرشاسبی که طبق قانون، بازنشسته محسوب می‌شود، اما با استفاده از بند رزمندگان، تا به حال در باشگاه حاضر بوده است. 

طبق شنیده‌های ما، قانون جدید، بند بازنشستگی را نیز لغو کرده و از این رو، گرشاسبی در خطر برکناری قرار دارد. البته این وزارت ورزش و جوانان است که باید در مورد ایجاد تغییر در هیئت مدیره باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس نظر نهایی را بدهد، اما شنیدیم فعلاً هیچ خبری در این مورد نیست و گرشاسبی همچنان در باشگاه پرسپولیس می‌ماند. 

دلیل این امر، در نوع خودش جالب است؛ مدیران ارشد و تصمیم‌ساز وزارت ورزش، هیچ آلترناتیوی برای گرشاسبی پیدا نکرده‌اند و اگر قانون خداحافظی با مدیران بازنشسته در بخش‌های میانی دولت توسط شورای نگهبان تأیید شود، وزارتخانه برای انتخاب مدیری در حد گرشاسبی، با مشکلات جدیدی مواجه خواهد شد. 

به هر حال هیچ جانشینی برای گرشاسبی باقی نمانده مگر اینکه فردی از وزارتخانه به صورت موقتی مأموریت پیدا کند و برای مدتی، مدیر باشگاه شود. در این مورد نیز یک نام همیشه ثابت به گوش می‌رسد: «بهروز منتقمی»، اما او علاقه‌ای به کار در باشگاه پرسپولیس نشان نمی‌دهد و دوست دارد در لایه‌های مدیریتی وزارت ورزش بماند. البته گرشاسبی چندی قبل به ما گفته بود امیدوار است با همان بند رزمندگی و ایجاد اصلاحاتی در مصوبه مجلس شورای اسلامی در پرسپولیس ماندگار شود. 

به هر حال جدایی گرشاسبی می‌تواند برای پرسپولیسی‌ها گران تمام شود به خصوص که مدتی قبل، بازیکنان پرسپولیس نیز در فضای مجازی به حمایت از این مدیر پرداخته و اعلام کردند با حضور گرشاسبی آرامش دارند.