به گزارش افکارنیوز،

پرگل ترین بازی هفته نخست لیگ ستارگان قطر را السدی ها به نام خود ثبت کردند تا با برتری 6-0 برابر الخریطیات از همان روز نخست از سایر مدعیان قهرمانی پیشی گرفته و صدر جدول را به خود اختصاص دهند.

رقیب استقلال در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در شرایطی با چنین برد قاطعی خود را مدعی اصلی قهرمانی معرفی کرد که ستاره های خارجی این تیم عملکرد درخشانی از خود داشتند از جمله گلزن الجزایری و آقای گل حال حاضر لیگ قهرمانان که بار دیگر ثابت کرد در بهترین فرم ممکن قرار دارد.

بغداد بونجاح موتور گلزنی الجزایری السد با به ثمررساندن 4 گل از شش گل تیمش مقابل الخریطیات عنوان بهترین بازیکن هفته نخست را به خود اختصاص داد تا به این ترتیب از حالا برای استقلال و وینفرد شفر خط و نشان بکشد. بازیکن الجزایری که زمستان گذشته در مرحله گروهی لیگ قهرمانان مقابل پرسپولیس دیگر تیم ایرانی هم نمایش درخشانی داشت قطعا روز پنجم شهریورماه در تهران یکی از کلیدی ترین بازیکنان السد خواهد بود.

این بازیکن که هم پابه توپ خوبی دارد هم از در نبردهای هوایی قدرتمند ظاهر می شود در حال حاضر با 9 گل زده در کنار یوسف العربی مراکشی در الدحیل مدعی اول کسب عنوان اقای گلی لیگ قهرمانان آسیا محسوب می شود و اوسوالدو فریرا پرتغالی هم امیدوار است تا با اتکا به شم گلزنی بالای این ستاره الجزایری بتواند تا مراحل نهایی لیگ قهرمانان آسیا پیش برود.