به گزارش افکارنیوز،

پس از حضور پر قدرت تیم ملی ایران در جام جهانی 2018 روسیه و کسب 4 امتیاز مقابل تیم های مراکش، اسپانیا و پرتغال، یوزهای جوان باید در مسابقات جام ملتهای آسیا 2019 امارات با تیم های یمن، عراق و ویتنام دیدار کنند.

تیم ملی با کسب پیروزی یک بر صفر مقابل مراکش با گل به خودی عزیز بوحدوز، شکست مقابل اسپانیا و تساوی یک بر یک مقابل قهرمان یورو 2016  و کسب 4 امتیاز از صعود به دور دوم بازماند اما پس از حذف هم مردم فوتبالدوست کشورمان به خیابان ها آمدند و شروع به خوشحالی کردند که نشان از عملکرد درخشان یوزهای ایرانی در جام جهانی داشت.

همچنین رهبر معظم انقلاب اسلامی خطاب به ملی‌پوشان فوتبال کشورمان پس از پایان رقابت های جام جهانی 2018 روسیه فرمودند: (( شما پیروز و سرافراز برگشتید. آفرین. انشاالله موفق باشید)). 

حالا با پایان بزرگترین آوردگاه جهانی فوتبال در روسیه، تیم ملی باید در جام ملتهای آسیا 2019 امارات به مصاف حریفان برود. البته تا کنون سرمربی تیم ملی مشخص نشده و باید دید در جام ملتها چه فردی هدایت تیم ملی را برعهده می گیرد. البته با توجه به درخشش تیم ملی فوتبال در جام جهانی، فوتبالدوستان کشورمان فقط انتظار قهرمانی در جام ملتهای آسیا را از تیم ملی دارند و باید دید آیا این هدف در امارات تحقق می یابد یا خیر؟

احتمال اینکه کارلوس کی روش سرمربی ایران شود، زیاد است و فوتبالدوستان کشورمان انتظار قهرمانی از این مربی را دارند.

گفتنی است، قرارداد کی روش، هفته گذشته، 31 ژوئن 2018 ( 9 مرداد 1397 )  به پایان رسید و تیم ملی کماکان بدون سرمربی است و هر چند مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال بیان کرد که با سرمربی پرتغالی تیم ملی به توافقاتی رسیدیم اما هنوز قراردادی امضا نشده و در فاصله 5 ماه مانده تا آغاز فستیوال بزرگ فوتبال در قاره کهن، زنگ خطر برای سئول نشین ها به صدا درآمده است.