به گزارش افکارنیوز،

مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم بعد از بازی مقابل نساجی مازندران، گفت: بازی واقعا یک بازی جذاب بود و حضور تماشاگران دو تیم به این جذابیت کمک کرد. بازی را خوب شروع کردیم و بر خلاف جریان بازی روی بی‌تجربه‌ بودن بازیکن‌مان پنالتی دادیم.

وی افزود: ما روی ضربات ایستگاهی برنامه داشتیم. بعد از گل به خاطر شرایط جوی و آب و هوایی نساجی به بازی مسلط شد و زیرکی یکی دو بازیکن باعث ضربات ایستگاهی شد. دفاع ما روز خوبی پشت سر گذاشت. ما روی زدن ضربات خوب کار کردیم و دفاع فوق‌العاده‌ای داشتیم. من از بچه‌ها تشکر می‌کنم که در این شرایط جوی بازی کردند. از هواداران هم تشکر می‌کنم از جنوب به شمال آمدند و سنگ‌تمام گذاشتند.

 

تارتار در ادامه در پاسخ به این سوال که شما از ناحیه خاصی حمله می‌کردید آیا حریف را آنالیز کرده بودید، عنوان کرد: صحیح نیست من نقاط ضعف حریف را بگویم چون نساجی هفته‌های آینده هم بازی دارد. ما برای این بازی برنامه داشتیم، حریف را به خوبی آنالیز کرده بودیم و شناخت خوبی داشتیم.

 

سرمربی پارس جنوبی درباره داوری این بازی، خاطرنشان کرد: پیام حیدری از داوران خوب، جوان و البته با تجربه است. سال گذشته هم قضاوت‌های خوبی داشت هر چند امروز در 2-3 صحنه معترض بودیم. در پنالتی هم به بازیکن خودمان معترض بودیم و بین دو نیمه او را تعویض کردیم. او نباید خطا می‌کرد.