به گزارش افکارنیوز،

پس از حواشی دیدار شب گذشته (پنج شنبه) تیم‌های استقلال خوزستان و پرسپولیس در ورزشگاه غدیر، حسن زاده، رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام کرد، پرونده این دیدار در اولویت فعالیت‌های کمیته انضباطی در روز‌های آتی قرار خواهد گرفت و از ناظران این مسابقه درخواست کرد تا در اسرع وقت و با قید فوریت، گزارش‌ها به کمیته انضباطی ارسال شود تا اعضا بتوانند در خصوص پرونده این دیدار جنجالی احکام را صادر کنند.

البته محرومیت هواداران استقلال خوزستان به دلیل پرتاسب سنگ و ...، شکستن صندلی ها، درگیری با هواداران پرسپولیس و متوقف کردن چند باره بازی قطعی است و طبق شنیده ها، کمیته انضباطی، هواداران تیم آبی پوش را ۲ یا ۳ جلسه از همراهی تیم شان محروم خواهد کرد.

همچنین شجاع خلیل زاده، مدافع تیم پرسپولیس هم به دلیل درگیری با ناظر بازی و همچنین هافبک تیم فوتبال استقلال خوزستان جریمه قطعی و محرومیت احتمالی یک جلسه‌ای را به همراه خواهد داشت. او پس از پایان بازی به مسئولان مسابقه اعتراض کرد و با ضربه‌ای به سطل آشغال و نیمکت داور چهارم که سبب تحریک هواداران استقلال خوزستان شد، به رختکن رفت.

سعید فتاحی، مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: مسابقه خوبی نبود و از سوی هواداران اهوازی مشکل داشتیم. سنگ پراکنی‌هایی در این مسابقه انجام شد و سبب گردید تا مسابقه چندین بار متوقف شود.

او افزود: شجاع خلیل زاده، مدافع پرسپولیس پس از پایان بازی به نحوه برگزاری مسابقه اعتراض داشت و ما هم بیان کردیم، گزارش این مسابقه را به مسئولان می‌دهیم و درحالیکه راهی رختکن می‌شد، ضربه‌ای به سطل آشغال و نیمکت داور چهارم زد.

گفتنی است، تیم‌های استقلال خوزستان و پرسپولیس، پنج شنبه در ورزشگاه غدیر به مصاف هم رفتند که این مسابقه جنجالی با نتیجه صفر - صفر به پایان رسید.