به گزارش افکارنیوز،

طارق همام بازیکن جدید تیم فوتبال استقلال که با قراردادی 3 ساله به این تیم پیوست شب گذشته وارد ایران شد تا امروز راهی ایفمارک شود .این بازیکن امروز برای انجام تست های پزشکی و ام آر آی در ایفمارک حاضر می شود تا در نهایت مراحل درمانی او پس از پیوستن به استقلال طی شود .

با این وجود طارق پس از تاییدیه های پزشکی می تواند قرارداد خود را با استقلال در هیئت فوتبال ثبت کند تا با دریافت کارت بازی مشکلی برای همراهی آبی پوشان در هفته چهارم رقابت های لیگ برتر نداشته باشد .پیش از این نیز آی تی سی همام صادر شده است .

استقلالی ها به دنبال تهیه منزل برای خارجی ها 

با توجه به جذب بازیکنان خارجی جدید در تیم فوتبال استقلال در همین راستا مدیران باشگاه درصدد هستند تا برای الحاجی گرو ،نیومایر و طارق همام منازلی را تهیه کنند تا آنا مشکلی برای حضور در تهران نداشته باشند.

برنامه تمرینی امروز استقلالی ها 

  • طبق صلاح دید شفر ،بازیکنان تیم فوتبال استقلال امروز به ریکاوری می پردازند و سپس با حضور در استخر و سالن وزنه برنامه تمرینی امروز خود را پشت سر می گذارند .
  • مربی بدنساز آلمانی به ایران بازگشت
  • فیلیپ مربی بدنساز تیم فوتبال استقلال بانداد سه شنبه وارد ایران شد تا از این پس در جمع آبی پوشان به کار خود ادامه دهد .
  • این مربی بدنساز از اردوی ترکیه راهی آلمان شده بود و با درخواست شفر به ایران بازگشت تا به جای ساناک در استقلال مشغول به کار شود .

ریکاورى آبى پوشان نیمکت نشین

بازیکنان ذخیره تیم فوتبال استقلال که در دیدار با مقابل تیم تراکتورسازی از ابتدا به میدان نرفتند، از ساعت ١٠ در زمین شماره ٢ آزادی در یک نوبت تمرینات خود را دنبال کردند.

پست رحمتى خطاب پادوانى

حضور طارق همام در ایفمارک/مربی استقلال به ایران بازگشت

اولین پیام الحاجى گرو پس از برد استقلالى ها

الحاجى گرو در صفحه اجتماعى خود نوشت :شب خوبى با کسب ٣ امتیاز در اولین بازى داشتم .حمایت هواداران باورنکردنى بود و از همه تشکر مى کنم.

حضور طارق همام در ایفمارک/مربی استقلال به ایران بازگشت