به گزارش افکارنیوز،

سامان قدوس مهاجم ایرانی اوسترشوند این روزها مورد توجه چندین تیم اروپایی قرار دارد، و به دنبال سفر او به اسپانیا خبرهایی مبنی بر پیوستن او به تیم هوئسکا در لالیگا منتشر شد که بلافاصله از سوی سران اوسترشوند رد شد.

قدوس درباره این سفر و ماجرای پیش آمده توضیحاتی ارائه کرده است.

قدوس  با تایید این که از باشگاه هوئسکا دیدن کرده، می گوید: " خوشحال شدم،باشگاه بسیار خوبی بود اما هنوز هم پنجره باز است و و شما هیچ وقت نمی دانید که چه اتفاقی خواهد افتاد."

او می گوید: "درست است ، من رفتم و با باشگاه آشنا شدم و کمی به دور واطراف نگاه کردم. من واقعا آن را دوست داشتم، اما همه چیز برنامه ریزی شده بود تا فقط با باشگاه آشنا شوم."

با این حال، قدوس هنوز برای پیوستن به تازه واردان اسپانیا آماده نیست.

قدوس افزود: نه من آماده نیستم. من فقط می خواستم این شهر ، مدیریت و همه چیزهای مربوط با باشگاه را ببینم. خوشحال هستم، بسیار خوب بود اما پنجره نقل و انتقالات هنوز باز است و شما هرگز نمی دانید که چه اتفاقی خواهد افتاد.

زمانی که عنوان شد قدوس راهی هوئسکا شده، دانیل کیندبرگ، رئیس باشگاه اوسترشوند عنوان کرد باشگاه با این انتقال موافقت نکرده است.

او به اکسپرسن گفت: "او قطعا برای هیچ باشگاهی آماده نیست و ما را با هوئسکا قراردادی امضا نخواهیم کرد. "

قدوس در سال جاری در 14 بازی هشت گل به ثمر رسانده و دو پاس گل داده است. او همچنین در مسابقات جام جهانی 2018،3 بازی برای ایران انجام داد.