به گزارش افکارنیوز،

محمد کاظمی درباره اینکه اعلام شد روز گذشته در تمرین نساجی یک جاسوس از سوی پرسپولیسی‌ها در تمرین این تیم حاضر شده، اظهارداشت: این فرد در تمرین ما حضور یافته بود و مشغول فیلمبرداری بود که اعضای تیم  سریعا متوجه این موضوع شدند و آن فرد هم خیلی زود صحنه را ترک کرد.

وی افزود: برخی از اعضای باشگاه ما این فرد را شناخته‌اند و می‌دانند که او کیست. حتی ما عکس از هم او داریم، ولی قصد پیگیری نداریم و دنبال حاشیه سازی نیستیم. البته صحبت‌هایی که از سوی برانکو مطرح شده مبنی بر اینکه جاسوس آنها باید نیزه و کلاه‌خود داشته باشد، زیبا نیست و ما هم می‌توانیم بگوییم آن فرد نیزه و کلاه‌خود خود را در تمرین ما جاگذاشته است.

معاون اجرایی باشگاه نساجی تصریح کرد: این فرد در تمرین ما بود و مشغول فیلمبرداری بوده است، البته فقط آنها دنبال اطلاعات از نساجی نیستند بلکه ما هم دنبال اطلاعات از پرسپولیس هستیم و بیکار ننشسته‌ایم. 

کاظمی در پایان در مورد اینکه مدام تاریخ و ساعت بازی پرسپولیس و نساجی تغییر می‌کند، خاطرنشان کرد: به نظرم این همه تغییر برای یک بازی اصلا خوب نیست و به ضرر فوتبال ما است. درست است که والیبال مهم است، ولی مسئولان ما که می‌دانستند این بازی قرار است برگزار شود، باید برنامه‌ریزی بهتری می‌کردند که این بازی ۴ بار تغییر پیدا نکند.