به گزارش افکارنیوز،

اصغر حاجیلو درباره شرایط حال حاضر تیم فوتبال استقلال گفت: هرچند که موفقیت تیم ملی فوتبال هدف همه ما است و هر مربی دوست دارد تعداد بازیکنان ملی‌پوش بیشتری داشته باشد و شفر هم از این قائده مستثنی نیست اما درحال حاضر وقفه‌ای که در رقابت‌های لیگ برتر ایجاد شده به نفع ما نبوده و به ضرر ما بوده است چون 6 بازیکن اصلی ما در تمرینات تیم ملی ایران و طارق هم در تمرینات تیم ملی عراق حضور دارد. در واقع تمرینات تیم در غیاب 60 درصد از ترکیب اصلی تیم برگزار می‌شود.

وی افزود: اگر بازیکنان ملی‌پوش ما 48 ساعت قبل از بازی تدارکاتی تیم ملی در اختیار این تیم قرار بگیرد و پس از آن بازیکنان حداقل به باشگاه‌های خود برگشته و 48 ساعت هم قبل از بازی تیمشان فرصت استراحت داشته باشند مشکلی وجود ندارد.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در مورد رای کمیته استیناف درباره بازی سوپر جام و رای کمیته استیناف مبنی بر اهدای جام به پرسپولیس تاکید کرد: فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ می‌توانستند با باشگاه استقلال تعامل داشته باشند تا این بازی در یک وقت مناسب برگزار شده و اهالی فوتبال از آن لذت ببرند اما این کار را انجام ندادند. البته مسئولان باشگاه ما پیگیر حق و حقوق استقلال در این مورد هستند. جام قهرمانی سوپر جام بدون برگزاری بازی آن هیچ ارزشی ندارد و اگر این شرایط مربوط به استقلال هم بود بازهم همین حرف را می‌زدم. در واقع این شرایط مانند آن است که بدون اینکه فردی در کلاس‌های درس دانشگاهی حضور پیدا کند به او مدرک بدهند.

سرپرست تیم فوتبال استقلال درباره بازی برگشت این تیم مقابل السد در دوحه هم خاطر نشان کرد: ما باید نسبت به بازی برگشت و نتیجه آن واقع گرا باشیم. این بازی با دیدار رفت در تهران فرق دارد چون بازیکنان به نقاط ضعف خود در بازی رفت کاملا واقف شده و انگیزه زیادی دارند تا شکست بازی رفت را جبران کنند. مطمئن باشید بازیکنان استقلال در بازی برگشت با همه وجود و شرافتمندانه بازی خواهند کرد.