به گزارش افکارنیوز،

در چارچوب دیدارهای دوستانه فوتبال جهان، دیشب ( دوشنبه ) تیم های عراق و کویت به مصاف هم رفتند که تقابل دو تیم به تساوی 2-2 انجامید.

بشار رسن و همام طارق، ستاره تیم های پرسپولیس و استقلال در ترکیب تیم ملی عراق عملکرد فوق العاده ای داشتند و روی 2 گل تیم شان موثر بودند اما موفق به کسب پیروزی نشدند. این 2 بازیکن امروز ( سه شنبه ) در اردوی آماده سازی استقلال و پرسپولیس حضور یافتند تا با صلاحدید کادرفنی به ترتیب مقابل السد قطر و نساجی مازندران حضور یابند، هرچه برانکو در نشست خبری تیمش پیش از دیدار با نساجی مازندران در خصوص بشار رسن بیان کرد که رسن دیروز در بازی عراق مقابل کویت از ناحیه مچ پا مصدوم شده است و امشب وضعیتش را بررسی خواهیم کرد.

اما نکته جالب توجه در بازی شب گذشته 2 تیم، اخراج سرکو کاتانچ، سرمربی اسلوونیایی عراقی ها بود. در جنجالی ترین صحنه بازی تقابل عراق و کویت که 2 بر 2 بود، دقیقه 88  عراق به گل سوم رسید اما کمک داور آفساید اعلام کرد تا اعتراضات کاتانچ سبب اخراج این مربی اسلوونیایی شود. او به شدت از تصمیم تیم داوری عصبی بود و پس از اعتراضات فراوان از سوی داور اخراج شد تا سرمربی تیم ملی فوتبال عراق در نخستین تجربه حضور روی نیمکت تیمش مقابل کویت اخراج شود.

جام ملت های آسیا 2019 امارات از دی ماه 1397 آغاز می شود و تیم ملی ایران با یمن، ویتنام و عراق همگروه است و تقابل شاگردان کی روش پرتغالی و کاتانچ اسلوونیایی می تواند از جذابیت های زیادی برخور دار شود.