به گزارش افکارنیوز،

در یکی از بازی های عقب افتاده هفته ششم لیگ برتر تیم فوتبال پرسپولیس امشب از ساعت 20:30 به مصاف نساجی مازندران خواهد رفت.

قرمز های پایتخت که تا به اینجای فصل با 9 امتیاز در جایگاه چهارم قرار گرفته اند حساب ویژه ای روی 3 امتیاز این دیدار خانگی باز کرده اند، برانکو ایوانکوویچ برای این دیدار دو بازیکن ارزشمند خود را در اختیاز نخواهد داشت، علیرضا بیرانود و بشار رسن نفراتی هستند که به دلیل حضور در اردوی تیم ملی و مصدومیت نمی توانند تیمشان را مقابل نساجی همراهی کنند، به همین دلیل برانکو چند تغییر اجباری در این دیدار به وجود خواهد آورد.

بوژیدار رادوشویچ گلر کروات قرمز ها که در دو دیدار ابتدای لیگ هجدهم نیز در ترکیب تیمش خوش درخشید قطعا امشب وظیفه حراست از دروازه مدافع عنوان قهرمانی را بر عهده دارد.

سید جلال، خلیل زاده، ماهینی، انصاری یاران باوفا برانکو در خط دفاعی هستند که دلیل جا ماندن از لیست  کی روش انگیزه های بالایی برای درخشیدن دارند.

خط هافبک قرمزپوشان تهرانی به دلیل غیبت بشار رسن در این دیدار کمی دچار تغییر خواهد شد، به این صورت که کمال کامیابی نیا و احمد نور اللهی به عنوان هافبک های دفاعی و سیامک نعمتی و  امید عالیشاه بال های کناری را تشکیل خواهند داد.

حضور نعمتی در بین هافبک ها در دیدار امشب باعث می شود تا منشا بعد از مدت ها یک بار دیگر  به صورت فیکس در کنار علیپور قرار گیرد.