به گزارش افکارنیوز،

 تیم فوتبال پرسپولیس امشب و در چارچوب هفته ششم رقابتهای لیگ برتر میزبان نساجی است. دیدار بین سرخپوشان تهران و قائمشهر برای نخستین بار در تاریخ رقابتهای لیگ برتر اتفاق می‌افتد. این دو تیم در حالی امشب به مصاف هم می‌روند که پرسپولیس از ۵ بازی با ۹ امتیاز پس از پدیده، سپاهان و سایپا در رده چهارم و نساجی با ۵ امتیاز در رده سیزدهم جدول قرار دارند. 

مقایسه عملکرد تیم پرسپولیس در این فصل نسبت به فصل گذشته نشان می‌دهد که شاگردان برانکو حداقل از نظر نتیجه و کسب امتیاز نسبت به فصل گذشته عملکرد ضعیف تری دارند. سرخپوشان فصل گذشته و در پایان هفته ششم با ۴ پیروزی، یک مساوی و یک شکست، ۱۱ گل زده، ۳ گل خورده و با ۱۳ امتیاز پس از پارس جنوبی در رده دوم جدول قرار داشتند. 

پرسپولیس در صورت غلبه بر نساجی به امتیاز ۱۲ می‌رسد که در مقایسه با فصل گذشته در همین هفته یک امتیاز کمتر می‌شود. ضمن این که عملکرد خط حمله سرخپوشان در این فصل نسبت به فصل گذشته افت زیادی داشته است. پرسپولس تنها در صورتی که امشب ۸ گل به نساجی بزند عملکرد خط حمله‌اش نسبت به فصل گذشته در همین هفته بهتر خواهد شد که این موضوع بسیار بعید است.

اما  تیم تحت رهبری برانکو در امور دفاعی پیشرفت کرده است. سرخپوشان فصل گذشته و در پایان هفته پنجم ۲ گل خورده بودند که در این فصل در تعداد مشابه بازی تنها یک بار گل خورده‌اند.

دو تیم پرسپولیس و نساجی قائمشهر از هفته ششم لیگ برتر از ساعت ۲۰:۳۰ امشب در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می‌روند.