به گزارش افکارنیوز،

توماس مولر که بعد از شکست ژرمن‌ها در مقابل کره‌ی جنوبی در مقابل دوربین‌ها اشک می‌ریخت می‌گوید فکر نکردن به حذف تراژیک مانشافت در روسیه برای او خیلی مشکل است. مولر در گفتگویی با نشریه‌ی اشپورت‌بیلد به ماجرای حذف فاجعه‌بار مانشافت در روسیه و فصل جدید بایرن مونیخ با حضور نیکو کوواچ پرداخت. 

مولر به اشپورت‌بیلد گفت:" همه می‌دانیم که هر فوتبالیستی زندگی خودش را دارد و به سبکی که دلش می‌خواهد زندگی می‌کند. ما بعد از جام جهانی در تیم ملی خیلی بی‌پرده در این باره بحث کردیم که آیا این مساله باعث شده در روسیه بین اعضای تیم ملی دلخوری و بی‌نظمی ایجاد شود؟ این سوالی بود که از خودمان پرسیدیم؟ ولی در نهایت به این نتیجه رسیدیم که ماجرا از این قرار نبوده". 

درس گرفتن از اشتباهات و بازگشت دوباره برای فوتبالیست‌ها بسیار مهم است چرا که هیچکس نمی‌تواند همیشه موفق باشد. فوتبالیست‌های آلمانی که بعد از جام جهانی بسیار افسرده بودند به همین دلیل تلاش کردند علت ناکامی‌شان را پیدا کنند و در عین حال خود را برای ادامه‌ی راه آماده کنند. مولر در ادامه‌ی گفت و گوی خود به لروی سانه هم پرداخت و اظهار کرد که این ستاره‌ی آلمانی منچسترسیتی فوق‌العاده بااستعداد است و در آینده می‌تواند به تیم ملی آلمان کمک‌های زیادی بکند. مولر گفت:" سانه قابلیت‌های فوق‌العاده‌ای دارد که کمتر فوتبالیستی از آن برخوردار است. به نظر من لروی به اندازه‌ی  کافی پخته شده. من که مطمئنم او در آینده بسیار می‌درخشد".

کاپیتان دوم بایرن مونیخ در مورد وضعیت خود در این باشگاه معتقد است اگر به جای وینگر، پشت سر لواندوفسکی بازی کند، موثرتر خواهد بود. او در مصاحبه‌ی خود گفت:" من اگر پشت سر مهاجم بازی کنم، توانایی این را دارم که با فرارهای سریع به درون محوطه خطرساز باشم. در این پست نقاط قوت من بهتر در خدمت تیم قرار می‌گیرد. من می‌توانم دوندگی زیاد داشته باشم و تیم بایرن در حال حاضر در مرکز میدان به این توانایی نیاز دارد. به همین خاطر است که پست بازی در پشت تک‌مهاجم را به هر پست دیگری ترجیح می‌دهم".