به گزارش افکارنیوز،

بیژن ذوالفقارنسب در خصوص دیدار برگشت استقلال و پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان فوتبال آسیا مقابل نمایندگان قطر گفت: بازی استقلال مقابل السد که در قطر انجام می شود بسیار سخت تر از بازی پرسپولیس و الدحیل در ورزشگاه آزادی خواهد بود. چونکه استقلال نتیجه خوبی در بازی رفت نگرفت و حالا کادر فنی این تیم باید تمام افکار هجومی خود را در این دیدار به کار ببندد تا باخت سه بر یک را جبران کند. همچنین نباید از قدرت مهاجمان و هافبک های السد غافل شوند تا باخت سنگین رقم بخورد.

مربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت: پرسپولیس هم باید مواظب اتمسفر آزادی که در واقع خودش خواهد ساخت باشد. هواداران پرسپولیس بدون شک ورزشگاه را پر می کنند. باید بازیکنان خودشان را از لحاظ ذهنی آماده کنند که تحت تاثیر این جو قرار نگیرند و بازی روان و منطقی خود را انجام دهند.

وی در ادامه افزود: تجربه بالای برانکو ایوانکوویچ به پرسپولیس کمک می کند تا بتواند بازی را کنترل کند. با این حال اگر این تیم غافلگیر شد و گل خورد هواداران باید به حمایت های خود ادامه دهند تا این تیم بتواند خودش را پیدا کند و نتیجه را تغییر دهد. پرسپولیس می تواند الدحیل را با تیزهوشی شکست دهد. امیدوارم فوتبال ایران در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا نماینده داشته باشد تا بتواند موجودی باشگاهی خود را هم نشان دهد.