به گزارش افکارنیوز،

 اسماعیل احمد درباره بازی برگشت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر پرسپولیس گفت: ما یک بازی تاریخی را پیش‌رو داریم و فکر می‌کنم کارمان آسان نخواهد بود.

مدیر تیم فوتبال الدحیل قطر افزود: این بازی در خانه حریف و با حضور تماشاگرانش برگزار می‌شود اما تیم فوتبال الدحیل مصمم به ارائه بازی قدرتمند و کسب نتیجه مثبت جهت صعود به مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا است. می‌خواهیم با جواز صعود به دوحه بازگردیم.

اسماعیل احمد در خاتمه اظهار داشت: اعتماد به نفس زیادی داریم و از بازیکنان عالی برخوردار هستیم. آنها به خوبی به مسئولیت بزرگ خود در بازی با پرسپولیس آگاه هستند. من از آنها می‌خواهم تا با تمام توان خود در این بازی به میدان روند تا در تهران به هدف و نتیجه موردنظرمان دست یابیم. ما می‌توانیم برای نخستین‌بار در تاریخ باشگاه الدحیل به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا دست یابیم.

تیم فوتبال الدحیل قطر در بازی رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه یک بر صفر پرسپولیس را شکست داد. دیدار برگشت این دو تیم ساعت 18:30 دوشنبه هفته جاری در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شود و تیم برنده آن به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان راه خواهد یافت.