به گزارش افکارنیوز،

حمید درخشان در خصوص برد پرسپولیس مقابل نساجی در هفته ششم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: پرسپولیس بازی قابل قبولی مقابل نساجی مازندران انجام داد و شایسته این برد بود. شاگردان برانکو نیاز به این برد داشتند تا همچنان در کورس قهرمانی باقی بمانند.

وی افزود: با توجه به اینکه پرسپولیس در چند روز آینده مقابل تیم الدحیل قطر بازی دارد و چند بازیکن کلیدی خود را در اختیار ندارد مقابل نساجی بسیار خوب و با تدبیر عمل کردند تا بازیکنی مصدوم نشده و تیم ضربه نخورد و در نهایت هم که پیروز میدان شد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در مورد حواشی ایجاد شده در این بازی و اعتراضات به داور تصریح کرد: تیم‌های شهرستانی برای بازی مقابل پرسپولیس از انگیزه خاصی برخوردارد هستند و در این بازی‌ها بازیکنان باید بیشتر خود را کنترل کنند و با تسلط کامل در زمین بازی حضور داشته باشند. بهتر است هرکسی تصمیم‌های شخصی خود را وارد زمین نکند و به داور اعتراضی نداشته باش و نسبت به تصمیمات داور احترام بگذارد تا بازی روند عادی خود را داشته باشد.

درخشان درباره بازی برگشت پرسپولیس مقابل الدحیل قطر در لیگ قهرمان آسیا گفت: در بازی با حریف قطری با توجه به حضور تماشاگران در ورزشگاه آزادی، انگیزه بازیکنان و تفکرات سرمربی، می‌توان نماینده قطر را شکست داد. پرسپولیس باید در این بازی هر داشته‌ای دارد رو کند تا بتواند به مرحله بعد صعود کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: پرسپولیس تیم بزرگی است، باید هوشیارانه و فکورانه مقابل الدحیل بازی کند و به هیچ وجه بی‌محابا و ریسکی به دروازه حریف حمله نکند. حتی می‌توان در دقیقه ۹۰ گل زد و کار را به وقت اضافه کشاند تا ادامه بازی را با برد تمام کرد.