به گزارش افکارنیوز،

 مرتضی تبریزی که در دیدار رفت مقابل السد نتوانست انتظارات وینفرد شفر را در زمین مسابقه برآورده کند، در روز‌های اخیر با انرژی بالایی در تمرینات گروهی تیم شرکت داشت. او که از بازیکنان مورد نظر شفر برای باز کردن گره گلزنی به السد محسوب می‌شود، درباره آمادگی تیم پیش از رویارویی دوباره با السد گفت: «شرایط تمرینی تیم در روز‌های قبل از ورود به قطر چندان خوب نبود. دلیلش هم غیبت ۶، ۷ بازیکن ملی‌پوشی بود که با تیم ملی راهی تاشکند و کویت شده بودند». 

او گفت: «البته از وقتی به قطر آمده‌ایم اوضاع تفاوت پیدا کرد و همه در تمرینات حضور دارند و این کمک می‌کند تا بتوانیم با هماهنگی بیشتری برای بازی برگشت آماده شویم». 

تبریزی که پس از انجام تمرین بدنسازی حرف می‌زد، درباره دیدار با السد گفت: «در این که بازیکنان تیم ما از جان و دل مایه می‌گذارند تا بتوانند السد را از پیش رو برداشته و راهی دور بعد شوند، شک نداشته باشید. دلیلش هم این است که وقتی سرمربی تیم از همه ما بیشتر انگیزه دارد ما برای رسیدن به خواسته او در این زمینه هر کاری از دست‌مان بربیاید انجام می‌دهیم». 

مهاجم تیم استقلال گفت: «باید واقع‌بینانه به بازی برگشت نگاه کنیم. ما در دیدار رفت نتیجه بدی را رقم زدیم و دریافت سه گل در تهران کارمان را سخت کرد ولی همه تلاش‌مان را برای جبران نتیجه می‌کنیم تا ان‌شاءالله بتوانیم بازی را ببریم و به دور بالا برویم». 

او در آخر گفت: «این بازی برای ما حکم مرگ و زندگی را دارد. اگر ببریم در لیگ قهرمانان می‌مانیم و اگر ببازیم باید تا دور بعد منتظر بنشینیم. برای همین باید همه توان‌مان را به کار ببریم، چون دیگر فرصتی برای‌مان وجود ندارد».