به گزارش افکارنیوز،

 علیرضا محمد درباره بازی پرسپولیس مقابل السد قطر در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: بازی با السد یک بازی متفاوت برای برانکو خواهد بود. پرسپولیس در این دیدار بازیکنان محروم زیادی دارد و بازیکنانی، چون انصاری، ماهینی و کامیابی‌نیا که از تاثیرگذارترین بازیکنان پرسپولیس هستند در این دیدار بزرگ غایب هستند، نیمکت پرسپولیس خالی است و دست برانکو در این بازی بسته است.

وی افزود: بازی با السد یک بازی بسیار سخت برای شاگردان برانکو خواهد بود، البته توپ گرد است و امکان هر اتفاقی برای پرسپولیس وجود دارد. ما ایرانی‌ها مرد روز‌های سخت هستیم و اگر پرسپولیس بتواند در زمین حریف یک گل بزند حتی اگر گلی دریافت کرده باشد باز هم شرایط بسیار متفاوت خواهد شد و کار در بازی برگشت آسان‌تر خواهد بود.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در مورد عدم حضور برانکو در کنار زمین به دلیل محرومیت تصریح کرد: عدم حضور برانکو نور‌علی‌نور است و نبود فرمانده تیم برای پرسپولیس کار را دو چندان سخت خواهد کرد. من امید بسیاری به این بازی دارم و این امکان وجود دارد که از سد حریف قطری گذشته و به فینال صعود کرد.

وی ادامه داد: تصور می‌کنم با این شرایط پرسپولیس باید با ۵ مدافع بازی کند تا بتواند مهاجم‌های السد را کنترل کند و به نظرم با توجه به نبود ماهینی در دفاع راست می‌توان از شجاع خلیل‌زاده در این پست استفاده کرد.

محمد در پایان خاطرنشان کرد: برانکو بهتر از هر کسی است می‌تواند ترکیب پرسپولیس را بسیار خوب در این بازی تعیین کند و امید دارم که شاگردان برانکو حداقل در بازی رفت یک گل به السد بزنند.