به گزارش افکارنیوز،

علیرضا نیکبخت واحدی گفت: اگر به وضعیت فعلی بازیکنان جدا شده استقلال در تیم‌های نگاه کنیم، به این نتیجه می‌رسیم که مدیریت قبلی باشگاه، آنها را فراری داد.

علیرضا نیکبخت واحدی درباره تساوی بدون گل استقلال و پرسپولیس در دربی 88 اظهار داشت: دربی دیداری نبود که قابل حرف زدن باشد. حیف وقت‌مان بود که برای دیدن آن گذاشتیم. دو تیم بازیکنان بزرگی نداشتند که بخواهند دربی را جذاب کنند.

وی در مورد نگرانی هواداران استقلال از وضعیت تیم‌شان گفت: استقلال فصل گذشته فوق‌العاده بود، اما متأسفانه برای این تیم ریشه‌دار اتفاقاتی افتاد که همه چیز بهم ریخت. از آن مدیریت گذشته که برای باخت استقلال در دربی شرط بندی کرده بودند تا جدا شدن بازیکنان کلیدی. بازیکنانی که جدا شدند، ببینید چه بر سرشان آمده است. تیام در تیمی حضور دارد که نتیجه نمی‌گیرد، جپاروف هم روی نیمکت می‌نشیند و تیم امید ابراهیمی هم نتیجه نگرفته است. اینها نشان می‌دهد که مدیریت گذشته استقلال، آنها را فراری داد.

بازیکن پیشین استقلال در خصوص کیفیت بازیکنان جذب شده، تصریح کرد: از الان نمی‌توان نظری در مورد آنها داد. نیومایر که نیامده مصدوم شده، الحاجی گرو هم در بازی‌ها فقط بدن می‌گذارد و کار خاصی نکرده است. طارق همام بازیکن خوبی نشان داده، مرتضی تبریزی هم هنوز به شرایط ایده‌آل در دوران حضورش در ذوب‌آهن نرسیده است. تبریزی در جایی بازی می‌کند که پست او نیست.

نیکبخت واحدی در پایان گفت: با همه شرایطی که استقلال دارد، روزهای خوبی برای این تیم پیش‌بینی می‌کنم. نیم فصل دوم شرایط فرق خواهد کرد و مطمئنا بازیکنانی گرفته و تیم‌شان را تقویت خواهند کرد.