به گزارش افکارنیوز،

سیامک نعمتی بدون شک یکی از بازیکنان کلیدی پرسپولیس در دیدار رفت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر السد قطر محسوب می‌شود. یک هافبک تکنیکی و شوتزن که دقایقی با او هم‌کلام شدیم. 
* در فاصله یک روز مانده به بازی با السد قطر چه حسی داری؟
حس خوبی دارم. کنار همبازیانم هستم و انگیزه زیادی هم داریم که از قطر با دست پر برگردیم. 
* بازی با السد را چگونه ارزیابی می‌کنی؟
این بازی حیثیتی است. ما فصل گذشته هم به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا رسیدیم و با بدشانسی از صعود به فینال بازماندیم. این مرتبه دیگر نمی‌خواهیم پشیمان شویم!
* مشابه همان بدشانسی هم دوباره در آستانه نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا گریبان پرسپولیس را گرفته است. کمال کامیابی‌نیا و محمد انصاری محروم هستند و حسین ماهینی هم مصدوم و با پارگی رباط صلیبی مواجه شده است.
واقعاً مصدومیت حسین ماهینی ناراحت‌کننده بود. همه ما به شدت ناراحت شدیم و برای ماهینی آرزو می‌کنیم عمل جراحی موفقیت‌آمیزی داشته باشد و هرچه زودتر به میادین فوتبال برگردد. 
* جواب پرسش ما را ندادی.
ببینید پرسپولیس فقط به قهرمانی فکر می‌کند. گفتم که ما فصل گذشته به یک قدمی فینال رسیدیم، اما با بدشانسی مواجه شدیم. این مرتبه هم مشکلات زیادی داریم ولی برای موفقیت و کسب نتیجه امیدوارکننده مقابل السد قطر هم‌قسم شده‌ایم. 
* شنیدیم شاید در بازی رفت مقابل السد قطر جانشین حسین ماهینی شوی و قرار است به عنوان دفاع راست بازی کنی.
هنوز چیزی مشخص نیست، اما در هر پستی که آقای برانکو بخواهد بازی می‌کنم. 
* خدا را چه دیدی؟ شاید در دفاع راست بازی کردی و با یک پاس یا ارسال خوب به دوست صمیمی‌ات گادوین منشا پاس گل دادی!
به منشا پاس گل بدهم؟ از این بهتر نمی‌شود! البته مهم موفقیت پرسپولیس است. فرقی نمی‌کند چه کسی پاس گل بدهد یا کدام بازیکن گل بزند. 
* در این شرایط هواداران پرسپولیس هم انتظاردارند شما به فینال صعود کنید و حتی قهرمان شوید. 
هواداران حق دارند. آن‌ها همیشه می‌خواهند پرسپولیس برنده باشد. ما هم احترام زیادی برای طرفداران قائلیم و سعی می‌کنیم به خاطر آن‌ها بهترین بازی را به نمایش بگذاریم. هرگز فراموش نمی‌کنیم در شرایطی که یک گل از الدحیل خورده بودیم و در آزادی عقب بودیم چگونه ما را تشویق کردند و برای ادامه بازی و بردی تاریخی دلگرم شدیم. 
* بزرگ‌ترین مشکل شما در این دیدار چیست؟
مشکلاتی داریم ولی الان وقت فکر کردن به مشکلات نیست. ما یک بازی حساس و بسیار مهم برابر السد در پیش داریم و تمام تمرکز خودمان را روی این موضوع گذاشته‌ایم. 
* کمال کامیابی‌نیا هم محروم است ولی همراه شما به قطر می‌آید.
ما یک تیم هستیم که رابطه بسیارخوبی هم با یکدیگر داریم. همین صمیمیت و وحدت عامل موفقیت پرسپولیس بوده است. کمال کامیابی‌نیا محروم است، اما دلش نیامد در این شرایط در تهران بماند و ما را تنها بگذارد. حضور او کنارمان در قطر قوت قلب است. 
* به عنوان سؤال آخر نتیجه بازی با السد را چطور پیش‌بینی می‌کنی؟
ان‌شا‌ءالله با یک نتیجه خوب و امیدوارکننده زمین را ترک می‌کنیم. فراموش نکنید بازی برگشت در خانه ما و استادیوم آزادی برگزار می‌شود. السد جلوی هواداران و تماشاگران پرسپولیس کار سختی پیش رو دارد. 
* راستی داشت یادمان می‌رفت. شما با السدی بازی دارید که ژاوی ستاره سابق بارسا را در خط میانی خود دارد. چگونه می‌خواهید او را مهار کنید؟
ژاوی فوتبالیست قابل احترامی است. او هنوز هم بزرگ است و به خودم اجازه نمی‌دهم برای چنین بازیکنی کری بخوانم.