به گزارش افکارنیوز،

محمد انصاری در خصوص بازی با السد و کمبود بازیکن در اردوی پرسپولیس اظهار داشت: فکر می‌کنم در این بازی بیشتر از همیشه مشکل کمبود بازیکن را احساس کنیم ولی خوشبختانه بازیکنان جوان خوبی در تیم داریم که امیدوارم در این دیدار از فرصت به وجود آمده بتوانند به خوبی استفاده کرده و هم به تیم کمک کنند و هم به فوتبال خودشان.

وی در مورد شرایط سخت پرسپولیس و اینکه بازیکنان زیادی از دست داده است گفت: محرومیت و بسته بودن پنجره نقل و انتقالات اگرچه کار را برای ما سخت کرد ولی باعث شد بتوانیم نشان دهیم که در شرایط سخت هم می‌توانیم نتیجه بگیریم و امیدوارم در بازی با السد هم مثل دیدارهایی که از ابتدای فصل داشتیم بهترین کیفیت خودمان را ارائه داده و با یک نتیجه خوب به تهران برگردیم و این فرصت را داشته باشیم که در بازی برگشت کار را تمام کرده و جشن صعود بگیریم.

مدافع پرسپولیس با اشاره به محرومیتش در این دیدار و اینکه این محرومیت فنی بود و خطایی که انجام داد باعث نجات پرسپولیس شد عنوان کرد: من خودم فکر می‌کردم با 3 اخطار محروم می‌شوم ولی بعد از بازی متوجه شدم که محرومیت روی دو اخطار اعمال می‌شود و قسمت این بود که در این بازی حضور نداشته باشم ولی امیدوارم بازیکنان به خوبی در بازی حاضر شده و عملکرد خوبی داشته باشند و نتیجه خوبی بگیریم.

انصاری در مورد کیفیت پایین دربی 88 که با انتقادات زیادی همراه بود هم گفت: کیفیت دربی تحت تاثیر بازی‌های سنگین پیش از آن بود و خصوصاً بازی‌های آسیایی دو تیم بود که باعث شد بازیکنان خسته شوند و کمی محتاطانه شود و تاثیرش ار روی کیفیت بازی گذاشته بود ولی امیدوارم بازی برگشت شرایط متفاوتی داشته باشد و تماشاگران از دیدن آن لذت ببرند.

وی در رابطه با مصدومیت بد موقع حسین ماهینی هم گفت: این بدترین اتفاقی بود که در این مقطع می‌توانست برای ما بیافتد و از دست دادن حسین واقعاً به تیم ضربه زد. او بازیکن مهم و زحمتکشی برای تیم است و در این شرایط می‌توانست در چند پست بازی کند و نیاز تیم را برطرف کند. امیدوارم هرچه زودتر برگردد و بتواند بازهم برای تیم به میدان برود.

مدافع پرسپولیس در رابطه با انتقاداتی که در این چند وقت از حسین ماهین صورت گرفته هم اظهار داشت: حسین در این چند ساله نشان داده می‌تواند در چند پست برای تیم بازی کند. او در پست هافبک دفاعی در تیم منتخب هفته آسیا قرار گرفت در حالیکه پست غیر تخصصی‌اش بود و این نشان از توانایی بالای این بازیکن دارد. به هر حال هر بازیکنی در فوتبال خودش افت و خیز دارد ولی هواداران پرسپولیس همیشه نشان داده‌اند که پیشت تیم و بازیکنان هستند و مطمئنم از حسین حمایت می‌کنند تا هرچه زودتر برگردد.

وی در مورد پیش بینی خود از نتیجه بازی با السد عنوان کرد: من نمی‌توانم پیش بینی کنم ولی امیدوارم که بازی صفر - صفر شود و این نتیجه خوب و ایده‌آلی برای ما خواهد بود. ما بیش از هر چیزی فعلاً باید فقط به فکر بازی رفت باشیم و به دنبال کسب یک نتیجه خوب و قابل جبران باشیم و به امید خدا دست پر از زمین خارج شویم و بعد در بازی برگشت با یک تدارک بهتر و دست بازتر با حمایت هواداران به امید خدا کار را تمام کرده و فینالیست شویم.

انصاری در مورد عملکرد مثبتش در بازی برگشت مرحله گروهی مقابل الجزیره و ارسال او که با اشتباه پورعلی گنجی وارد دروازه شد و اینکه می‌تواند این کار را در بازی برگشت نیمه نهایی تکرار کند یا نه، گفت: امیدوارم همه بچه‌ها از جوان‌ها گرفته تا با تجربه‌ها همه تلاششان را به کار بگیرند و بتوانند برای تیم مثمر ثمر باشند و مهم نیست کدام بازیکن صعود ما را رقم می‌زند و مهم صعود تیم ماست و امیدوارم این اتفاق بیافتد.