به گزارش افکارنیوز،

میلاد زکی‌پور که در دربی ۹۰ دقیقه در جناح چپ خط دفاع استقلال در مصاف با پرسپولیس حضور داشت، از اینکه بار دیگر تیمش یک فرصت برای پیروز شدن و کسب ۳ امتیاز را از دست داده بود، ابراز ناراحتی می‌کرد.

از شهرآورد انتقادات زیادی شد. این را قبول داری؟
قبول دارم. وقتی بازی گل نداشته باشد، برای بیننده بی‌مزه و خالی از جذابیت است.

کسل‌کننده هم بود. این‌طور نیست؟
حتماً برای بیننده کسل‌کننده بود، اما برای خود ما که درون میدان بودیم، یک جنگ تمام‌عیار بود.

چطور؟
برای اینکه اصلاً این شهرآورد را باید شهرآورد «بزن‌بزن» نامگذاری کرد. اصلاً دو دقیقه توپ درون زمین چرخید؟ هر بار ما صاحب توپ می‌شدیم، یکی روی پای‌مان تکل می‌بست. تکل که خوب است؛ گاهی با آرنج و مشت هم متوقف می‌شدیم.

شما خطا نمی‌کردید؟
به هر حال بازی درگیرانه شدیدی بود. یک فوتبال کاملاً جدی. هر کس توپ را از دست می‌داد، برای به دست آوردنش با جان و دل تلاش می‌کرد. برای همین نمی‌خواستیم توپ را به حریف بدهیم.

بحث بر سر مالکیت توپ بود؟
تقریباً در ۲۰، ۳۰ دقیقه اول بازی ما مالکیت توپ را برداشته بودیم و از هر طرف که فرصت می‌شد به سمت دروازه‌شان می‌رفتیم. خود من بار‌ها با طارق از چپ جلو رفتیم و فرشید هم از وسط به تو می‌زد ولی بد آوردیم که توپ‌های‌مان در بین راه قطع می‌شدند یا به مقصد نمی‌رسیدند.

یک بار روی زمین بودی که توپ را به بدنت کوبیدند.
احمد (نوراللهی) بود! خودش هم زود عذرخواهی کرد. داشتم از او رد می‌شدم که روی من خطا کرد و زمین خوردم. بعد با توپ به من که روی زمین بودم، کوبید و البته خیلی سریع هم عذرخواهی کرد. این‌ها همه از فشار بازی بود.

از دستش ناراحتی؟
دلخوری از نوراللهی ندارم.

تماشاگران می‌گفتند بازی سردی بود.
ما که از شدت هیجان و دویدن داغِ داغ بودیم. اینقدر استارت‌های کوتاه و بلند زده بودیم که بعد از بازی نای راه رفتن نداشتیم. شهرآورد بدون گل برای بیننده تلویزیونی سرد و کسل‌کننده است ولی برای خود ما پر از هیجان و التهاب بازی بود.

برنامه‌ای برای گل‌زنی نداشتید؟
داشتیم ولی خب حریف هم که نیامده بود از ما گل بخورد. پرسپولیس با تمام قدرت بازی می‌کرد و همان‌طور که دیدید از دقیقه یک دنبال تخریب خط هافبک ما بودند. تلفات هم دادیم و طارق یکی، دو هفته رفت.

آن‌ها هم تلفات دادند.
برای همین گفتم «شهرآورد بزن بزن» بود. بنده خدا حسین ماهینی! خیلی دلم برایش سوخت. امیدوارم هرچه زودتر وضعیت بهتری پیدا کند.

از عملکرد خودت رضایت داشتی؟
همه تلاشم این بود که وظایفم در شهرآورد را اجرا کنم. امیدوارم در این کار موفق بوده باشم.

در مصاحبه قبلی گفتی تیم استقلال طلسم شده است. ظاهراً این طلسم همچنان پابرجاست؟
بد آوردیم. این بازی خیلی مهم بود. ولی خب بازی در مسجدسلیمان با همه مسابقات این مدت تفاوت دارد. باید برنده شویم و ان‌شاءالله این اتفاق را از این بازی رقم می‌زنیم.

در صحنه‌ای که پرسپولیسی‌ها معتقدند روی علیپور خطای پنالتی شده است، تو هم کنار منتظری بودی! خطایی صورت گرفت؟
اصلاً! من که در آن لحظه دنبال توپ بودم. علیپور دو بار در محوطه ما به زمین افتاد که یک بار علی کریمی روبه‌رویش ایستاد و برای اینکه داور را فریب بدهد، خودش را زمین انداخت. من یک متری آن‌ها بودم و به محض رها شدن توپ از پای علیپور خودم توپ را برداشتم و رفتم. در صحنه دوم هم علیپور با حضور به موقع پژمان منتظری توپ را گم کرد و برای اینکه پنالتی بگیرد، خودش را زمین انداخت. توپ روی هوا بود و جلوی پای من زمین افتاد و من هم رها کردم تا مهدی رحمتی آن را بگیرد.

در کل گفته می‌شود استقلالی‌ها بیشتر خطا کردند.
پس چرا تعداد خطا‌های ما کمتر از پرسپولیس بود؟! فکر می‌کنم این‌ها دیگر فایده‌ای ندارد.

بازی با نفت مسجدسلیمان را چطور پیش‌بینی می‌کنی؟
بازی دشواری است. آن‌ها در خانه بازی می‌کنند و ما هم تعدادی از بازیکنان‌مان را نداریم. ان‌شاءالله بازی را می‌بریم. بالاخره باید از جایی طلسم نبردن را بشکنیم.