به گزارش افکارنیوز،

پرسپولیس برای دیدار برابر السد به قطر رفته تا بازی رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان را برابر این تیم برگزار کند. عادل فردوسی پور تماس تلفنی با برانکو سرمربی پرسپولیس برقرار کرد و او درباره شرایط این تیم گفت:« ما خیلی راضی هستیم از اینکه توانستیم به نیمه نهایی صعود کنیم. من دوست دارم بگم که نسبت به بازیکنانم احساس غرور میکنم و به آنها تبریک می گویم. ما تنها تیمی هستیم که دوسال پیاپی به این مرحله صعود کنیم. همه می دانند که گروه خیلی سخت و مرگ بودیم و موفق شدیم به این مرحله برسیم. همانطور که شما اشاره کردید ما تنها با همان 13 بازیکن موفق شدیم به این موفقیت دست پیدا کنیم. آنها همه توان خودشان را گذاشتند و انگیزه زیادی داریم. برای ما مهم نبود چه منشکلاتی داریم و همه تلاش مان را کردیم. ما قهرمان سوپر جام شدیم و همچنین انگیزه داریم تا قهرمانی در لیگ برتر را تکرار کنیم و همچنین قهرمان آسیا شویم. تا همین مرحله هم بازیکنان ما هنر کردند تا به این مرحله رسیدند.»
برانکو درباره اینکه پرسپولیس با چند محروم و مصدوم به این بازی رسیده و پرسپولیس بازیکن دفاع راست ندارد گفت:« ما مشکل داریم اما من به کادر و بازیکنانم ایمان دارم و ما چیزی نداریم قایم کنیم و همه چیز را برای هوادارانمان می گویم. همه دیدند السد چطور برابر استقلال در تهران بازی کرد و رویای قهرمانی در آسیا دارند اما ما هم چنین رویایی داریم. بیرانوند فردا درون دروازه خواهد بود. شجاع سیدجلال مصلح و نعمتی دفاع های ما هستند. در خط میانی هم عالیشاه، بشار، نوراللهی و آدام همتی هستند و در خط حمله هم منشا و علیپور قرار دارند.»
برانکو ادامه داد: ما برای دفاع نیامده ایم و آمده ایم تا مبارزه کنیم تا همه به ما افتخار کنند. 
برانکو درباره نتیجه بازی گفت:« من به عنوان یک مربی هیچوقت پیش بینی نمیکنم اما همیشه خوش بین هستم. ما با بازیکنان خود می رویم تا بهترین عملکرد خود را داشته باشیم.»