به گزارش افکارنیوز،

علیرضا نقی‌زاده درخصوص شرایط تراکتورسازی بعد از پیروزی 6 بر صفر برابر استقلال خوزستان گفت: خوشبختانه شرایط تیم خیلی خوب است و بازیکنان هم چند روز استراحت کردند تا دوباره تمرینات را از سر بگیریم. در آخرین بازی، برد بسیار مهمی را مقابل استقلال خوزستان به دست آوردیم تا وضعیت‌مان برای ادامه بازی‌ها بهتر شود و برد با 6 گل، قطعاً شخصیت تیم را بالاتر می‌برد. با انگیزه بالایی تمرینات را ادامه خواهیم داد و امیدوارم در ادامه لیگ نتایج خوبی بگیریم.

هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی درخصوص بحث انتخاب سرمربی جدید برای تراکتورسازی، در شرایطی که محمد تقوی از 2 بازی 4 امتیاز گرفته است، عنوان کرد: من بازیکن هستم و این مسائل به مدیریت باشگاه و در رأس آنها آقای زنوزی مربوط می‌شود. تقوی مربی بادانشی است که قطعاً می‌تواند به تراکتورسازی کمک کند، اما بحث انتخاب سرمربی به مسئولان باشگاه مربوط می‌شود. امیدوارم بهترین اتفاقات برای تیم ما رخ دهد و یک مسیر خوب را ادامه دهیم.

نقی‌زاده در پاسخ به این پرسش که «آیا تراکتورسازی می‌تواند در این فصل قهرمان شود؟» گفت: تیم خوبی داریم و با این پتانسیل فنی، شک نکنید که یکی از مدعیان جدی قهرمانی هستیم. در فوتبال چیزی قابل پیش‌بینی نیست و چند تیم دیگر هم شانس خود را برای قهرمانی امتحان می‌کنند، اما ما هم به چیزی جز قهرمانی فکر نمی‌کنیم. در این راه به حمایت هواداران هم نیاز داریم.