به گزارش افکارنیوز،

ایرج عرب در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، اظهار داشت: قبل از هرچیز، پیروزی درخشان تیم فوتبال پرسپولیس را باید به هواداران تبریک بگوییم.

وی ادامه داد: همانطور که همیشه گفته می‌شود، یک نیمه از این بازی هنوز باقی مانده است که هواداران نقش کلیدی و اساسی در آن خواهند داشت.

معاون اداری، مالی و پشتیبانی باشگاه خاطرنشان کرد: اخبار دریافتی بیانگر آن است  که هواداران بسیاری قصد دارند برای استقبال از تیم راهی فرودگاه شوند. احساسات پاک هواداران را درک می‌کنیم. بی‌تردید برگ برنده پرسپولیس آنها هستند ولی از آنها می‌خواهیم از این کار امتناع کنند.

اعضای تیم از طریق C.I.P فرودگاه، وارد و خارج می‌شوند و با توجه به اینکه تیم پس از بازی‌، بدون استراحت از دوحه بازگشته و بامداد وارد تهران می‌شود امکان حضور در جمع هواداران و پاسخ به ابراز احساسات آنها نخواهد بود.

عرب معاون باشگاه پرسپولیس، تصریح کرد: با توجه به بعد مسافت و ساعت ورود تیم حضور هواداران برای آنها زحمت بسیاری ایجاد می‌کند و بر این اساس از هواداران عزیز پر‌سپولیس می‌خواهیم برای حمایت از اعضای تیم و ابراز احساسات خود نسبت به بازیکنان و کادر فنی‌، در تمرینات حضور پیدا کنند.