به گزارش افکارنیوز،

بیژن طاهری در نشست خبری بعد از دیدار استقلال با نفت مسجد سلیمان اظهار داشت:ما سخت کار می‌کنیم و تلاش بسیار زیادی داریم و تا حدودی هم در کارمان پیشرفت داشتیم. ما از صفر شروع کردیم، چون بازیکنان ما در اردو‌های ابتدای فصل نبودند.
۲ بازی با نفت مسجدسلیمان ما را خسته کرد
وی افزود: ۲ بازی سنگین با چنین تیمی بازیکنان ما را خسته کرد، می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم، ولی به خاطر جو بازی کار سخت شد. ما آنالیز خوبی از حریف داشتیم و از بازی هم راضی بودیم. آن‌ها خیلی خوب کار کردند و مقداری دفاع تیمی ما ضعف دارد که در آینده رفع می‌شود.
نیازی نبود که بازی را به جنجال بکشیم
 بیژن طاهری در خصوص عملکرد تیمش در دیدار با نفت مسجدسلیمان گفت: ما احتیاجی نداشتیم که بخواهیم بازی را به جنجال بکشیم از طرفی تیم ما جلو بود و مهدی قائدی هم یک بازیکن جوان بود که برای ما خوب کار کرد. صیادمنش هم زحمت کشید و عملکرد خوبی داشت. در مورد تعویض قائدی هم باید بگویم که ما مجبور شدیم او را تعویض کنیم و درست است که قائدی سن و سال کمی دارد، اما روح بزرگی دارد.
قائدی خندان از زمین بیرون آمد
مربی تیم استقلال در خصوص اینکه مهدی قائدی بعد از تعویض اعتراض کرده است، گفت: او اعتراض نکرد در بازی گذشته هم گفتند که او بطری آب را پرت کرده، ولی بطری از دست او افتاد. امروز هم که خندان از زمین بیرون آمد.
داور نباید تحت تاثیر جو قرار می‌گرفت
طاهری در خصوص اینکه داوری را چطور می‌دید، گفت: باشگاه نامه اعتراض رسمی خود را به سازمان لیگ ارسال کرده و ما برای سیدعلی احترام ویژه‌ای قائل هستیم، اما او نباید تحت تأثیر جو قرار می‌گرفت. 
کجای دنیای پشت نیمکت مربیان همه صحبت می‌کنند
وی در خصوص اتفاقاتی که در ورزشگاه رخ داده است، بیان داشت: باید این را بگویم که کجای دنیا پشت نیمکت مربیان این همه صحبت می‌شود این یک مشکل بزرگ در شهر مسجدسلیمان بود که امروز به وجود آمد.
شفر هیچ حاشیه‌ای نداشت
وی در پایان در خصوص اینکه شفر حواشی را ایجاد کرده بود، گفت: مربی ما هیچ حاشیه‌ای نداشت.