به گزارش افکارنیوز،

سعید آذری در مورد وضعیت محسن مسلمان اظهار داشت: محسن مسلمان مثل شیر در تمرینات ذوب‌آهن حضور دارد او در کمیته انضباطی باشگاه حاضر شد و توضیحاتی داد که مشکلات حل شد همه باید بدانیم که نام ذوب‌آهن از همه ما بزرگتر است و او اکنون همراه تیم عالی کار می‌کند.

وی در مورد اینکه اما هفته پیش عنوان شد که مسلمان دوندگی و انگیزه لازم را در تمرینات و بازی‌های ذوب‌آهن ندارد، گفت: گزارش تمرین چهار روز اخیر ذوب‌آهن نشان می‌دهد محسن مسلمان فوق‌العاده با انگیزه است و در تمرینات حضوری فوق‌العاده دارد. او باید قدرت استعداد خدادادیش را بداند.

وی در مورد حضور در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: قرار بود (دوشنبه) در کمیته انضباطی حاضر شوم که به دلیل برگزاری مجمع سالیانه باشگاه در نامه ای به فدراسیون خواهان تعویق زمان برگزاری این جلسه شدم. فریدون اصفهانیان باز هم از من شکایت کرده یک بار من ۵ میلیون تومان به خاطر شکایت او جریمه شده‌ام و اکنون شکایت جدیدی را مطرح کرده ایشان فکر می‌کند ما علیه داوری صحبت می‌کنیم در حالیکه حقایق را در مورد داوری می‌گوییم. در جلسه قبلی من فقط لایحه دفاعی فرستاده بودم اما این مرتبه خودم به جلسه انضباطی می‌روم.  اصفهانیان ظاهراً از اینکه من گفته‌ام او باید خداحافظی کند و سکان هدایت را به جوان‌ترها بسپارد ناراحت شده است.

وی در مورد وضعیت حضور محسن مسلمان در کمیته اخلاق گفت: این مسئله هم حل شده و قرار شد مسلمان از رسانه‌ای که درباره او مطالبی را منتشر کرد شکایت کند. توصیه من به برخی افراد این است که برای ورزشکاران ما دایه مهربان‌تر از مادر نشوند.