به گزارش افکارنیوز،

سیروس دین محمدی ملی پوش سابق استقلال با تمجید از اعتماد بنفس بازیکنان جوان این تیم مقابل نفت مسجد سلیمان گفت: جوانانی که در دو دیدار اخیر در مسجد سلیمان در پیروزی تیم استقلال نقش بسزایی داشتند باید بیش از پیش مورد حمایت قرار گیرند.

پیش کسوت استقلال افزود : البته استقلال هنوز هم در برخی از خطوط باید بهتر شود اما بنظر می رسد به مرور بتواند به مدارج بهتر برسد . در این راستا شفر باید به جوانان با انگیزه و بی ادعا اعتماد بیشتری کند تا در بازیهای آتی بتواند به هدف خود برسد.

وی در ادامه اضافه کرد : استقلال برای آنکه بتواند به صف مدعیان ملحق شود باید هم از نظر فنی و هم در ابعاد روحی و روانی به بلوغ کامل برسد و امید است که در آینده نزدیک بازیکنان نسبت به گذشته هماهنگ تر شوند . در دو دیدار اخیر ، استقلال نشان داد که پتانسیل خوبی دارد ، هرچند که در برخی از نقاط هنوز کار دارد و طبعا شفر به این موارد بیش از پیش واقف شده است .

دین محمدی تاکید کرد : استقلال باید در دوجبهه یعنی جام حذفی و لیگ برتر بجنگند و با این اوصاف هم کادر فنی و هم بازیکنان باید با خودباوری و انرژی مضاعف خود را برای بازیهای حساس آتی آماده کنند.