به گزارش افکارنیوز،

رضا شاهرودی درباره وضعیت اردوی تیم امید گفت: از روز سه‌شنبه اردوی‌مان را آغاز کردیم و گروه اول دو روز قبل تمرین‌شان تمام شد. از آن اردو 5 بازیکن به اردوی دیگر ما آمدند و به بازیکنانی که در جاکارتا بودند اضافه شدند. قرار است لژیونرها و بازیکنانی که در لیگ بازی می‌کنند هم در این اردو باشند هر چند که به هر حال مشکلاتی وجود دارد که البته زمان ما هم بود که البته باید این مشکلات را کنار بگذاریم و تیم یکدستی داشته باشیم تا به المپیک برویم.

وی درباره اینکه آیا نقض‌های تیم امید مشخص شد و به آن پی بردی، تصریح کرد: ما در بازی‌های جاکارتا حاضر شدیم تا کسب تجربه کنیم. ما هم می‌توانستیم مثل تیم کره جنوبی سه بازیکن بزرگسال و 23 سال ببریم اما تیم زیر 21 سال بردیم تا تجربه‌اندوزی کنیم. البته نیم‌نگاهی هم به کسب مدال داشتیم اما من وقتی جدول مسابقات را می‌دیدیم می‌دیدم دوره‌های قبل از مرحله گروهی هم صعود نمی‌کردیم. البته ضعف‌هایی وجود دارد و ما به آن آگاهیم و این اردوها تشکیل می‌شود تا ضعف‌هایمان را برطرف کنیم. ما شخصیت خودمان را بیشتر از هر کسی دوست داریم و با کسی تعارف نداریم.هر کسی بهتر باشد در تیم امید خواهد بود و اینجا برای ما قرمز و آبی معنا ندارد. نگاه ما ملی است.

مربی تیم امید در خصوص اینکه چرا بازی‌های تدارکاتی لغو می‌شود، افزود:‌ آقایان کرانچار و استیلی در این باره صحبت می‌کنند و رایزنی‌هایشان را انجام می‌دهند اما برخی تیم‌ها حاضر نیستند با ما بازی کنند. حالا امیدواریم 20 آبان ماه از سه تیمی که صحبت شده یک تیم با ما بازی کند البته نمی‌دانم چرا تیم‌ها حاضر به بازی با ما نیستند و داخل این مسائل هم نمی‌شوند اما می‌دانم در فدراسیون همه زحمت می‌کشند اما تیم‌ها جواب منفی می‌دهند. به هر حال برای صعود به المپیک باید شما خبرنگاران،‌ ما مربیان، پیشکسوتان و هواداران دست به دست هم بدهند تا این تیم به المپیک صعود کند چرا که این کار به تنهایی امکان پذیر نیست.

شاهرودی درباره اینکه برخی مربیان به تیم امید بازیکن نمی‌دهند، اظهار داشت: فعلا که تعامل خوبی در این زمینه انجام شده  اما ما تعارف نداریم و بازیکن را محروم می‌کنیم.بازیکن باید در اختیار ما باشد و نمی‌خواهم از بازیکنی اسم ببرم. اما یکسری از مربیان که همبازی ما بودند و شرایط را درک می‌کنند به ما بازیکن نمی‌دهند آنها باید دید وسیع‌تری داشته باشند چون بازیکن را محروم می‌کنیم اما بازیکن که گناهی ندارد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص عملکرد این تیم در بازی با السد قطر افزود: باید از بازیکنان و مربیان بابت بازی رفت قدردانی کنم که شجاعانه بازی کردند و با آنالیز خوب فضا را گرفته بودند. دیدید کهژاوی که بازیکن بزرگی است چون فضا نداشت نتوانست کاری انجام دهد. البته نباید غرور کاذب به سراغ بازیکنان بیاید چون بازی برگشت با السد بسیار مهم است. السد چیزی برای از دست دادن ندارد و بازیکنان باید با تمرکز زیاد در بازی برگشت و بدون غرور بازی کنند و هر چه برانکو می‌گوید انجام دهند. من امیدوار به صعود پرسپولیس به فینال هستم چون هر تیمی کارش در ورزشگاه آزادی سخت است. هواداران هم باید به استادیوم بیایند تا از تیم حمایت کنند.

شاهرودی درباره اینکه وضعیتش با تیم امید درباره قراردادها چگونه است، افزود: همه ما قراردادمان ماهانه است. اسپانسر اول ماه چک داده که تا آخر ماه پاس می‌شود. به هر حال ما زحمت می‌کشیم و حقوق‌مان را می‌گیریم. زمان ما هم این مشکلات بود اما تمرکز ما الان برای صعود به المپیک است.

وی در خصوص اینکه چرا کرملاچعب نمی‌تواند به این اردو اضافه شود، افزود: طبق پیگیری‌هایی که انجام شده مشخص شد که صفحات پاسپورت او تمام شده و اگر بیاید درگیر داستان‌های می‌شود و برای همین قرار شد اگر مشکلش حل شد به اردو بیاید وگرنه در اردوی بعدی به ما اضافه خواهد شد.