به گزارش افکارنیوز،

محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت روزش در پایان مجمع انتخاباتی فدراسیون گلف که امروز در محل هتل المپیک تهران برگزار شد، با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات آنها پاسخ داد.
وی در مورد اینکه «آیا با توجه به کنار رفتن مدیران بازنشسته می توان شاهد حضور بیشتر بانوان در عرصه مدیریتی بود؟»، گفت: برای ما محدودیت زن و مرد وجود ندارد. در فرایند انتخابات هر کسی احساس کند با توجه به شرایط ثبت نام می تواند کاندیدای انتخاب شود، نام نویسی کرده و برنامه را در معرض مجمع قرار می دهد.
داورزنی همچنین در مورد وضعیت مهدی تاج و بازنشستگی وی اینگونه توضیح داد: بحث فردی نداریم، همه فدراسیون و روسایی که شامل قانون می شوند باید از این قانون تبعیت کنند. هر نهادی که از دولت پول دریافت می کند هم شامل قانون می شود نباید وارد مصداق ها شد. همه تلاش می کنند قانون به گونه ای اجرا شود که در محافل بین المللی مشکل ایجاد نشود. باید به گونه ای پیش رفت که با رعایت قانون، هر چه زودتر ثبات ایجاد شود به خصوص اینکه المپیک ۲۰۲۰ را در پیش داریم. 
معاون وزیر ورزش در ادامه صحبت های خود با تسلیت گفتن درگذشت بهرام شفیع در مورد وضعیت خود و اینکه چند روز در بیمارستان بستیری بود، گفت: سه چهار روز است از آی سی یو ترخیص شده ام فعلا در دوران نقاهت هستم اما وطیفه داشتم در مجمع باشم به همین دلیل اینجا هستم. نگران نباشید. 
داورزنی در ادامه در مورد والیبال و مکاتباتی که در رابطه با بازنشستگی رئیس فدارسیون با فدراسیون جهانی شده بود، تصریح کرد: تا جایی که می دانم والیبال مکاتبه ای با فدراسیون جهانی نکرده است. موضوع به صورت تلفنی و طرح سوال با دبیر کل فدراسیون جهانی مطرح شده که ایجاد مشکل نکرده است فقط در رابطه با اساسنامه والیبال ایران و فدراسیون جهانی موضوعاتی مطرح شده است. در ادامه هم فدراسیون جهانی سوالاتی را از کمیته بین المللی المپیک پرسیده است. همه این اتفاقات به صورت تلفنی بوده نه مکتوب؛ من هم به عنوان عضو فدراسیون جهانی توضیحات لازم را در این زمینه ارائه کرده ام. مشکل خاصی نیست.
وی همچنین در مورد کرسی محمود افشار دوست تاکید کرد که در این مورد هم مکاتبه ای صورت نگرفته است. افشاردوست عضو کمیته مربیان است و کماکان کار خود را انجام می دهد.