به گزارش افکارنیوز،

دور جدید تمرینات تیم ملی فوتبال ایران با هدایت کارلوس کی روش درحالی از 13 مهر آغاز شد که شاگردان کی روش باید برای تقابل دوستانه با بولیوی در روز 24 مهرماه آماده شوند. به جز مرتضی پورعلی گنجی مدافع باشگاه یوپن  بلژیک که به دلیل مصدومیت در تمرینات حضور ندارد و در ساختمان پک (  PEC ) تمرین می کند، تمامی بازیکان در تمرینات حاضر هستند و زیر نظر کادرفنی تیم ملی کارهای تاکتیکی و هوازی انجام می دهند.

شاگردان کی روش در کمتر از ۳ ماه تا برگزاری مسابقات جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ امارات، ۲ فیفادی ( روز برگزاری بازی های ملی ) در مهر و آبان ماه را از دست دادند، درحالیکه کشورهایی همچون ژاپن - کره جنوبی - استرالیا و ... در تلاش هستند تا بازی های دوستانه با کیفیتی برگزار کنند.

البته فدراسیون فوتبال ایران هم دست به کار شده و پس از بازی با ازبکستان و بولیوی، حالا خبر می رسد تقابل شاگردان کی روش با  ترینیداد و توباگو و ونزوئلا قطعی شده و یوزهای کشورمان ماه آینده ( آبان ) به مصاف این ۲ تیم می روند.

طبق اعلام رسانه های آمریکایی، دیدار ایران و ونزوئلا، ۲۰ آبان و تقابل با توباگو ۲۴ آبان خواهد بود.

مارکار آقاجانیان، مربی تیم ملی فوتبال کشورمان در تمرین امروز ملی پوشان در این باره اظهار کرد: بازی با ونزوئلا و ترینیداد با ارتباط های شخصی کی‌روش نهایی شده اما به هر حال مشکلاتی هست. دوست داشتیم با حریفان بهتری کار کنیم و همان طور که رقبای ما با حریفان بهتری بازی می‌کنند و این مساله ارتباطی به امکانات مالی و ارتباطی ندارد اما قرار است در اردوی دوحه بازی کنیم که البته هنوز قطعی نشده و ما پیگیر آن هستیم.

او افزود:  تیم‌های آمریکای جنوبی سطح بالایی دارند. ما گزینه دیگری نداریم و به ناچار سراغ این‌ تیم‌ها رفته‌ایم. تیم‌های این قاره حداقل از آسیایی‌ها بهتر هستند اما می‌توانستیم با تیم‌های بهتر بازی کنیم. فکر می‌کنم تمام تیم‌های آسیایی نمی‌توانند با اروپایی‌ها بازی کنند زیرا لیگ ملت‌های اروپا در حال برگزاری است.