به گزارش افکارنیوز،

در شرایطی که فولاد با جدایی سیروس پورموسوی نتایج مناسبی در لیگ به دست نیاورده و در جام حذفی نیز از دور رقابت ها کنار رفته و در شرایطی که باتوجه به تعدد مصدومیت ها سرمایه انسانی تیم فوتبال این باشگاه در شرایط حداقلی قرار دارد اخباری از احتمال جدایی زودهنگام سروش رفیعی از فولاد به گوش می رسد. این در حالی است که فولاد در آغاز لیگ دوباره به دیدار پدیده خواهد رفت و به نظر باید به دنبال تقویت برای بهبود شرایط تیمی باشد.
موضوع رفیعی و باشگاه فولاد به مصدومیت این بازیکن و سفر 5 روزه این بازیکن به قطر و حضور او در مرکز اسپایر برمی گردد. سروش که قرار است در نیم فصل به پرسپولیس برود، در شرایطی به فولاد پیوست که تمرینات پیش فصل را از دست داده و با ناآمادگی مسابقات را آغاز کرد که این مساله باعث مصدومیت او از ناحیه مچ پا شد. در ایران به سروش رفیعی اینطور گفتند که باید مچ پایش را به تیغ جراحی بسپارد اما رفیعی عکس های عضو آسیب دیده را به قطر فرستاده و در آنجا مشاوره ای برای بهبود با فیزیوتراپی و آب درمانی دریافت کرده بود. بنابراین او به قطر رفت تا هرچه سریع تر خود را مهیای بازگشت به ترکیب فولاد کند. این سفر 5 روز طول کشید و حالا که رفیعی با بهبود مچ پا 10 روز است که با فولاد تمرین می کند، با خبر شده مدیران فولاد به علت سفر وی به قطر درخواست فسخ قرارداد او را زده اند. این در حالی است که این بازیکن مسولان مربوطه را در جریان سفر خود گذاشته بود و البته نتایج این سفر نیز به سود او و فولاد شده است.
البته ظاهرا بحث فولاد برای فسخ قرارداد درخواستی است برای کاهش قرارداد این بازیکن که حضورش در این باشگاه اهوازی در یک توافق مالی متناسب با شرایط دریافتی وی امضا شده است. باشگاه فولاد علی الظاهر به دنبال کاهش مبلغ قرارداد رفیعی است اما این بازیکن باتوجه به اتفاقات رخ داده از این مساله امتناع می کند. اگرچه اگر مصدومیت او به جراحی می کشید قراردادش را فسخ کرده و پولی از فولاد دریافت نمی کرد.
در شرایطی که هنوز مشخص نیست چه توافقی میان رفیعی و فولاد اتفاق بیفتد باید در انتظار ادامه جلسات بین طرفین ماند. شاید فولاد بخواهد برای تغییر جهت افکار ناراضی از نتایج اخیر در یک کار انتحاری از ادامه کار با سروش دست بکشد شاید هم توافقی حاصل شود که فولاد دوباره از حضور این بازیکن استفاده کرده و بازگشت قوی تری به فوتبال باشگاهی داشته باشد.
اهوازی ها در حال حاضر با 9 امتیاز در رتبه دهم لیگ برتر به سر می برند و این هفته و با شروع رقابت های لیگ حداقل 4 تیم این شانس را دارند که در صورت شکست فولاد جای سرخپوشان اهوازی را در این رتبه بگیرند.