به گزارش افکارنیوز،

مارکار آقاجانیان مربی تیم ملی فوتبال کشورمان پس از بازی تدارکاتی تیم ملی ایران مقابل بولیوی اظهار کرد: بازی خیلی خوبی را مقابله بولیوی انجام دادیم و هر 2 تیم بازی تهاجمی از خود به نمایش گذاشتند و موقعیت های زیادی را روی دروازه های یکدیگر به وجود آوردند. بازیکنان کشورمان کارهای تکنیکی را به خوبی انجام دادند و در بخش مالکیت توپ خوب عمل کردند و به نظرم هواداران هم از این بازی راضی بودند.

او در ادامه گفت: در بازی های تدارکاتی نتیجه ی مسابقه در وهله ی دوم قرار دارد و مهم آن چیزی است که مربیان از بازی شاگردانشان می خواهند، مهم این بود که بازی کردیم چون 2 فیفا دی را از دست داده بودیم.

آقاجانیان درباره بازی های بعدی تیم ملی گفت: ما به دلیل برخی از مشکلات نمی توانیم مثل تیم های عربی با کشورهای مطرح فوتبال جهان بازی کنیم و در مرحله ی اول این مهم است که تیم ملی بازی کند.کشورهای آمریکای جنوبی تیم های خوبی را دارند و ونزوئلا و ترنیدادو توباگو هم تیم های خوبی را دارند البته ما توقع داریم با تیم های بهتری بازی کنیم.

او در پایان گفت: بازیکنان جوان خوبی داریم که باید به آن ها هم بازی برسد و با توجه به زمان کمی که تا جام ملت ها باقی مانده امیدوارم که بتوانیم مردم ایران را خوشحال کنیم.