به گزارش افکارنیوز،

در نهمین روز تمرینات تیم ملی فوتبال ایران در زمین شماره ۲ مرکز ملی فوتبال که ۲۲ مهر ۱۳۹۷ برگزار شد، سعید عزت اللهی، هافبک باشگاه ردینگ انگلیس و کشورمان مصدوم شد و بازی با تیم ملی بولیوی را از دست داد.

عزت اللهی که در بخش میانی تیم ملی مهره تاثیرگذاری محسوب می‌شود و به غیر از دیدار نخست ایران مقابل مراکش که به دلیل محرومیت از دست داد، در ۲ مسابقه بعدی جزء ۱۱ بازیکن اصلی کی روش بود و عملکرد خوبی داشت، اما مقابل شاگردان سزار فاریاس در تیم بولیوی حضور نداشت و غیبت او مقابل میلوال قطعی است، اما باید از وضعیت پای او MRI بگیرند تا میزان مصدومیتش مشخص شود.

او که پس از پایان بازی و پیروزی ۲ بر یک مقابل بولیوی خوشحال بود در میکسدزون ورزشگاه آزادی صحبت نکرد، اما در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگارن جوان اعلام کرد که به دلیل مصدومیت دیدار با بولیوی را از دست داده است و امروز (چهارشنبه) MRI می‌گیرم تا وضعیت مصدومیتم مشخص شود.

به نظر می‌رسد مصدومیت عزت اللهی از ناحیه کشاله پا باشد. همچنین اخباری به گوش می‌رسید که به دلیل اینکه عزت اللهی در تیم ایران مصدوم شده باشد، باید به ردینگ غرامت بدهد که تکذیب شد. عزت اللهی در روز‌های فیفا دی (FIFA DAY) و ۴۸ ساعت قبل مسابقه مصدوم شده و به این دلیل مسئولان باشگاه ردینگ نمی‌توانند غرامت بگیرند.

پس از گذشت ۱۲ هفته از رقابت‌های لیگ دسته اول (چمپیونشیپ) ردینگ با کسب ۹ امتیاز در رده ۲۱ جدول قرار دارد.