به گزارش افکارنیوز،
اللهیار صیادمنش - مهدی قائدی؛ اسامی‌ای که از این پس بیش از قبل درباره‌شان می‌شنویم، می‌خوانیم و در تلویزیون می‌بینیم. هر دو بازیکن زیر ۱۹ سال! یکی ۱۷ ساله از شمال ایران و دیگری ۱۸ ساله از جنوب! زوجی خطرناک، دونده، باهوش، دریبل‌زن و توانا در رد شدن از یار مستقیم!
 در روز‌هایی که باشگاه استقلال برای بازگرداندن مامه بابا تیام دست به هر حربه‌ای می‌زد و البته هرگز نتوانست این بازیکن را راضی به ماندن در تهران کند، وینفرد شفر به فکر این روز‌ها بود. شفر که می‌دانست زوج فرشید اسماعیلی - مامه تیام برایش در هر برهه‌ای از لیگ، جام‌حذفی و لیگ قهرمانان آسیا کارساز و کار راه‌انداز است وقتی این زوج را فرد (!) شده دید سعی کرد با کنار هم قرار دادن روح‌الله باقری و فرشید اسماعیلی زوج نصفه اش را تکمیل کند ولی نه تبریزی برای اسماعیلی زوج شد نه باقری! گرچه هر یک در اندازه‌های خودشان توانایی و قابلیت‌هایی دارند. با این همه شفر دست‌بردار نبود و با مهیا شدن شرایط برای ورود دو جوان به ترکیب تیمش مهدی قائدی و اللهیار صیادمنش را کنار هم به میدان فرستاد. حضور این دو کنار هم مانند دو قطعه از پازلی بود که یکدیگر را جذب کرده و به زیبایی کنار هم نشستند! 
در مسجدسلیمان بود که زکی‌پور با ارسال زیبایی اللهیار صیادمنش را در شرایط گلزنی قرار داد. پاس گلی که البته با تأثیر خوب قائدی به میلاد رسیده بود. چند دقیقه بعد زوج اللهیار و قائدی دروازه تیم نفت را به آتش کشیدند و این بار زننده گل اول پاس گلی به بازیکن بوشهری استقلال داد تا قائدی زننده گل دوم باشد. 
همان دو بازیکن در دیدار روز جمعه استقلال مقابل سایپا بار دیگر ناجی تیم شدند. البته گل نزدند ولی قائدی پاس گل اول را با دقتی مثال‌زدنی به دانشگر رساند و صیادمنش در نیمه دوم با نفوذ‌های مکرر به محوطه ۱۸ قدم دفاع سایپا را به اشتباه انداخت تا یک پنالتی برای تیمش بگیرد. مهاجمی که تحسین بسیاری از منتقدان را برانگیخته است. 
اینجاست که مشخص می‌شود شفر چطور توانسته دو بازیکن از دو اقلیم متفاوت را به درستی کنار هم قرار دهد و به قول معروف شمال ایران را به جنوبش وصل کند. شبیه خط آهنی که سال‌ها قبل در ایران توسط آلمان‌ها ساخته شد.