به گزارش افکارنیوز،

محمدرضا حاجی‌بیگی در خصوص پرداخت پول توسط باشگاه پرسپولیس به بازیکنان و اعضای کادرفنی خارجی این تیم اظهار داشت: با تلاش و تدبیر ورزیر ورزش و با پیگیری مسئولان باشگاه ۵۰۰ هزار یورو ارز ثانویه به باشگاه پرسپولیس و استقلال پرداخت شد. با این پول ما بدهی خود را به بازیکنان و اعضای کادرفنی خارجی پرداخت کردیم و فشار سنگینی از روی دوش باشگاه برداشته شد.

وی ادامه داد: باید از برانکو و خارجی‌ها تشکر کنم. آنها با اینکه ۶ ماه دریافتی نداشتند، اما چیزی نگفتند و شرایط باشگاه را درک کردند. دیدید که کوچکترین اعتراضی هم نکردند.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه برانکو روز گذشته اعلام کرد به جای پرداخت ۳۰۰ هزار یورو طلبش، این پول بین بازیکنان و اعضای خارجی کادرفنی تقسیم شود، گفت: بالاخره همه مردم ما برانکو را می‌شناسند. او انسان بسیار وارسته‌ای است که بدون حاشیه و هماهنگ با باشگاه پیش می‌رود. برانکو بسیار دلسوز است و برخلاف بعضی‌ها مدام بهانه پول نمی‌گیرد. کاری که برانکو کرد نشان می‌دهد در تیم ما چقدر صمیمیت وجود دارد.

حاجی‌بیگی در پاسخ به این سوال که در صورت فینالیست شدن پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا قرار است پاداشی به بازیکنان داده شود، تاکید کرد: حتما این اتفاق رخ می‌دهد. اگر ما فینالیست شویم در بحث مالی برایمان خیلی خوب است. بالاخره در آن صورت از خجالت بازیکنان و کادرفنی در می‌آییم.

وی در مورد اینکه بلیت بازی پرسپولیس و السد در بازار سیاه تا مرز ۵ میلیون تومان ارزش‌گذاری شده، عنوان کرد: همانطور که همه می‌دانند ما در بحث بلیت فروشی نقشی نداریم، اما با این وجود از همه هواداران عذرخواهی می‌کنم. امیدوارم در آینده دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در پایان گفت: فردا (سه‌شنبه) بعد از خدا و بازیکنان و کادرفنی امید ما به هواداران است. آن‌ها سرمایه اصلی باشگاه هستند که می‌توانند بازهم مثل همیشه یار و یاور ما باشند.