به گزارش افکارنیوز،

گروه آنالیز  هر هفته با بررسی بازی‌های لیگ برتر به بازیکنانی که بیش از ۳۰ دقیقه در هر بازی حضور داشتند نمره‌ای بین ۱ تا ۶(ضعیف‌ترین) می‌دهد.

پدیده ۲- فولاد خوزستان صفر

صدرنشین لیگ برتر بعد از دو تساوی ششمین برد خود در لیگ را مقابل فولاد خوزستان بدست آورد تا همچنان در صدر جدول رده بندی باقی بماند. محمدرضا خلعتبری که گل دوم پدیده در این بازی را به ثمر رساند؛ بهترین بازیکن زمین شد.

۱- محمد رضا خلعتبری (پدیده) ۲- محمد قاسمی‌نژاد (پدیده) ۳- یوسف بهزادی (پدیده)

سایپا یک- استقلال تهران ۲

استقلال تهران دومین برد خارج از خانه‌ی خود در لیگ هجدهم را مقابل سایپا بدست آورد. در این بازی علی دشتی که تک گل سایپایی‌ها را به ثمر رساند، به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.

۱- علی دشتی (سایپا) ۲- اللهیار صیادمنش (استقلال تهران) ۳- مرتضی تبریزی (استقلال تهران)

ماشین سازی تبریز یک- نفت مسجد سلیمان یک

ماشین سازی تبریز در یک بازی خانگی با گل دقایق پایانی رضا خالقی‌فر از شکست گریخت. خالقی‌فر زننده‌ی گل تساوی ماشین سازی به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.

۱- رضا خالقی‌فر (ماشین سازی) ۲- فرشاد جانفزا (نفت مسجد سلیمان) ۳- حکیم نصاری (نفت مسجد سلیمان)

سپیدرود رشت صفر- ذوب‌آهن اصفهان صفر

ذوب‌آهن اصفهان در یک بازی نه چندان جذاب در زمین تیم قعرجدولی سپیدرود رشت متوقف شد. در این بازی میلاد فخرالدینی مدافع ذوب‌آهن به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.

۱- میلاد فخرالدینی (ذوب‌آهن) ۲- میلاد شیخ‌سلیمانی (سپیدرود) ۳- زبیر نیک‌نفس (ذوب‌آهن)

سپاهان اصفهان ۳- نساجی مازندران ۲

سپاهان اصفهان در یک بازی جنجالی موفق شد در ثانیه‌های پایانی میهمان خود را با پنالتی استنلی کی‌روش شکست دهد. در این بازی کی‌روش استنلی که ۲ گل برای سپاهان به ثمر رساند، بهترین بازیکن زمین شد.

۱- کی‌روش استنلی (سپاهان) ۲- سجاد شهباززاده (سپاهان) ۳ سجاد آشوری (نساجی)

استقلال خوزستان صفر- پارس جنوبی جم ۲

استقلال خوزستان بعد از شکست سنگین مقابل تراکتورسازی تبریز، در یک بازی خانگی هم مقابل میهمان خود پارس جنوبی جم تن به شکست داد. در این بازی محمد نوری که گل اول پارس را به ثمر رساند، بهترین بازیکن زمین شد.

۱- محمد نوری (پارس جنوبی جم) ۲- روح‌الله سیف‌اللهی (پارس جنوبی جم) ۳- مجتبی لطفی (پارس جنوبی جم)

صنعت نفت آبادان ۲- تراکتورسازی تبریز ۱

صنعت نفت آبادان اولین برد خود در لیگ هجدهم را مقابل تراکتورسازی تبریز بدست آورد. در این بازی اشکان دژاگه هافبک ملی‌پوش تراکتورسازی که پاس تنها گل این تیم را به آنتونی استوکس داد، بهترین بازیکن زمین شد.

۱- اشکان دژاگه (تراکتورسازی) ۲- طالب ریکانی (صنعت نفت آبادان) ۳- رضا جبیره (صنعت نفت آبادان)