به گزارش افکارنیوز،

 پرسپولیسی‌ها در شرایط حساسی قرار دارند و هر حاشیه‌ای می‌تواند تمرکزشان قبل از دیدار مقابل السد قطر را به‌هم بریزد به همین علت، فوتبالی‌ها به شدت مراقب هستند تا آرامش پرسپولیس با اخبار جنجالی از بین نرود. نه خبری از مصاحبه‌های عجیب و پیچیده است و نه خبری از گزارش‌های آنچنانی علیه باشگاه. حتی موضوعاتی مثل بدهی‌ها، شکایات علیه پرسپولیس و... نیز مسکوت مانده تا هیچ حاشیه‌ای از بیرون به داخل باشگاه و تیم رسوخ نکند، اما بعد از بازی با نود ارومیه، اتفاق عجیبی رخ داد زیرا حاشیه از داخل به بیرون درز پیدا کرد! 
مصاحبه سیدجلال حسینی کافی بود تا یک‌سری چراغ‌های خطر روشن شود. او در آن مصاحبه به گلایه از تماشاگران پرداخت که به ورزشگاه نرفتند تا سکو‌ها خالی بماند و سپس به مدیران بخش پشتیبانی باشگاه نیز حمله کرد. اتفاقی که نظیر آن را کمتر دیده بودیم. بعد از خواندن آن مصاحبه، همه به دنبال جواب این سؤال بودند که چرا باید کاپیتان تیم، علیه بخش پشتیبانی باشگاه صحبت کند. سیدجلال گفت: «بازیکنان خارجی با او درددل می‌کنند. متأسفانه بخش پشتیبانی باشگاه خوب عمل نمی‌کند و...» و این‌طور به نظر می‌رسید که بازیکنان خارجی تیم یعنی بوژیدار رادوشوویچ، گادوین منشا و بشار رسن از وضعیت‌شان راضی نیستند که به سیدجلال در مورد پشتیبانی باشگاه حرف‌هایی زده‌اند. 
این در حالی است که بشار رسن و بوژیدار رادوشوویچ مشکلی بابت اسکان ندارند و همزمان با سایر بازیکنان نیز پول دریافت کردند. همچنین گادوین منشا که قرار بود شنبه هفته قبل پول بگیرد، دیروز و همراه با سایر بازیکنان به بخشی از پول خود رسید تا مشکلاتش حل شود. او نیز به تازگی قرارداد منزلش را تمدید کرده و قاعدتاً نباید از وضعیتی که در تهران دارد، ناراضی باشد. برانکو نیز در مورد پول‌های خودش حرفی نمی‌زند بلکه می‌گوید باشگاه بهتر است در ابتدا بخشی از پول دستیارانش را بپردازد تا آن‌ها نسبت به کاری که انجام می‌دهند، دلگرم شوند و در نهایت، این مربی به پولش برسد. پس مشکل نمی‌تواند دقیقاً وضعیت خارجی‌ها باشد. 
موضوع وقتی پیچیده‌تر می‌شود که به یاد بیاوریم سیدجلال در همان مصاحبه در ابتدا گفت: «من از آقایان خبیری و گرشاسبی تشکر می‌کنم، چون در تماس هستیم، اما ما در باشگاه یک گروه پشتیبانی داریم که از آقای گرشاسبی می‌خواهیم بگویند آن گروه حواس‎شان را جمع کنند، چون متأسفانه گروه پشتیبانی کارش را اصلاً خوب انجام نمی‌دهد.» در واقع سیدجلال از گرشاسبی و فردی که همواره کنارش دیده می‌شود، حمایت کرده، اما گروه پشتیبانی را حسابی مورد شماتت و انتقاد قرار داده است. پیچیدگی ماجرا اینجاست که معاون پشتیبانی فردی بود که به محض امضای حکم سرپرستی گرشاسبی در باشگاه پرسپولیس، از سوی «وزارت ورزش» به باشگاه آمد تا معاون گرشاسبی باشد. در واقع او از جانب وزارتخانه پست گرفت نه از سوی گرشاسبی!
این موضوع را مد نظر داشته باشید که حمیدرضا گرشاسبی تحت هر شرایطی باید به زودی باشگاه پرسپولیس را ترک کند زیرا دوران بازنشستگی اش فرارسیده و، چون در قانون جدید، صرفاً حضور در جبهه‌های جنگ تحمیلی باعث ادامه همکاری مدیران نمی‌شود و باید هر مدیر بازنشسته بیش از ۵۰ درصد جانبازی داشته باشد، راهی برای فعالیت ادامه گرشاسبی در باشگاه دیده نمی‌شود. با این وضعیت، وزارت ورزش باید به دنبال فرد جدیدی باشد. البته مدتی است شایعه شده فردی که از سوی وزارتخانه به عنوان معاون پشتیبانی پرسپولیس منصوب شده، مدیرعامل بعدی باشگاه و جانشین گرشاسبی خواهد بود. در همین زمینه، شنیدیم صحبت‌های سیدجلال و انتقاد از پشتیبانی باشگاه، در واقع حمایت از ادامه دوران مدیرعاملی گرشاسبی بود. انصافاً گرشاسبی از وقتی مدیریت باشگاه را برعهده گرفته (چه زمان سرپرستی و چه حالا) اقدامات مهمی را رقم زد؛ از تمدید قرارداد با برانکو تا درآمدزایی از ماجرای جدایی مهدی طارمی، جذب بازیکنانی مثل ترابی، رفیعی و... در دوران بسته بودن پنجره نقل و انتقالات، درآمدزایی بالا از اسپانسر و وزارت ورزش، رایزنی برای گرفتن تخفیف از باشگاه ریزاسپور، افزایش امکانات تمرینی در کمپ پرسپولیس، حفظ اسکلت اصلی تیم و... به همین علت مورد تأیید همه بازیکنان و کادر فنی است، اما آیا راهی برای ادامه همکاری او وجود دارد؟ 
این حواشی در حالی از داخل تیم به بیرون درز کرد که کمتر کسی فکرش را می‌کرد فردی مثل سیدجلال حسینی وارد عمل شده و علیه بخشی از مدیریت باشگاه مصاحبه کند. چنین اتفاق بی‌سابقه‌ای، شایعه مدیرعاملی معاون گرشاسبی به جای او را تقویت می‌کند به خصوص که شخصِ گرشاسبی نیز در ابتدا معاون علی‌اکبر طاهری مدیرعامل وقت باشگاه شد و سپس به سرپرستی این باشگاه رسید. حالا با همان فرمول ممکن است فرد مورد انتقاد سیدجلال حسینی، مدیرعامل باشگاه شود.