به گزارش افکارنیوز،

بهنام ابوالقاسم‌پور درباره صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: ابتدا باید از هواداران پرسپولیس تشکر کنم که از دقیقه یک تا دقیقه 94 تیم‌شان را تشویق کردند و حتی زمانی که پرسپولیس با یک گل از حریف عقب افتاد باز هم دست از حمایت برنداشتند.

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس افزود: پرسپولیس در نیمه اول به خاطر استرسی که داشت عملکرد چندان خوبی از خود نشان نداد اما در نیمه دوم بسیار بازی با برنامه و خوبی ارائه کرد. بیرانوند نقش بزرگی در موفق پرسپولیس داشت و تیم را تا دقیقه 95 نگه داشت. این بازیکن با گرفتن ضربه سر ژاوی‌ روحیه مضاعفی به بازیکنان داد. حالا پرسپولیس فینال لیگ قهرمانان صعود کرده و باعث افتخار ایران شده است. اکنون باید این دیدار را فراموش کنیم و به فکر بازی فینال باشیم.

ابوالقاسم‌پور درباره دیدار فینال تصریح کرد: تیم‌های شرق آسیا با نظم فوتبال بازی می‌کنند. ضمن اینکه دست پرسپولیس هم برای این دیدار خالی است. باید سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال از این تیم حمایت کنند تا دست پر از فینال خارج شود. وظیفه سازمان لیگ است تا با پرسپولیس تعامل کند.

وی در پایان گفت: به شخصه به عنوان یک پیشکسوت از حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تشکر می‌کنم که توانسته به این تیم کمک کند تا پرسپولیس به این جایگاه برسد.