به گزارش افکارنیوز،

سرخپوشان تمرینات خود را پس از صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا، از امروز چهارشنبه از سر گرفتند تا برای بازی با سایپا آماده شوند.

این تمرین با استقبال بیشتر هواداران نسبت به روز‌های گذشته روبرو بود. آن‌ها ضمن تشویق پرسپولیس، اعضای تیم به ویژه برانکو ایوانکوویچ را هم جداگانه مورد تشویق و حمایت قرار دادند و کادر فنی و بازیکنان هم به اتفاق هم، متقابلا این ابراز احساسات را پاسخ گفتند و با دست زدن، آن‌ها را تشویق کردند.

تمرین امروز چهارشنبه در سالن بدنسازی آغاز شد.

مصطفی قنبرپور و برانکو ایوانکوویچ پیش از شروع تمرین، بار دیگر عملکرد خوب آن‌ها در دو بازی برابر السد و حضور در فینال لیگ قهرمانان را مورد تقدیر و تشکر قرار دادند.

سرمربی سرخپوشان بعد از تشکر بابت تلاش و تعجب شاگردانش به آن‌ها متذکر شد که باید از فاز بازی با السد خارج شوند و بدون توجه به هر مساله و موضوعی، تمرکز خود را روی بازی پیش رو برابر سایپا و در نهایت برای حضور موفق در لیگ قهرمانان آسیا بگذارند.

سرخپوشان پس از تمرین در سالن، به زمین چمن رفتند. در اینجا نفراتی که در ترکیب اصلی بودند، جدا شدند تا همراه با مربی بدنساز دور زمین به نرم دویدن بپردازند و بعد از این نرم دوی، تمریناتشان به پایان رسید.

سایر بازیکنان پس از حضور در زمین، ابتدا زیر نظر برانکو با چهار دروازه کوچک به بازی فوتبال پرداختند. پس از آن، استیلینوویچ تمرینات بدنی را در برنامه قرار داد و در نهایت بازی فوتبال در نصف زمین انجام شد.